Fotografia noworodkowa

Sesje noworodkowe dają wyjątkowe kadry. To Wasz wspólny magiczny czas zaraz po narodzinach. Warto udokumentować w postaci zdjęć pierwsze chwile Waszego dziecka, w końcu nigdy nie będzie już takie malutkie. Kiedy dziecko jest jeszcze w drodze, warto z wyprzedzeniem pomyśleć o zaplanowaniu sesji noworodkowej. Gotowe fotografie będą w przyszłości wspaniale przypominać o pierwszych chwilach malucha. To również dobry sposób, aby podzielić się z bliskimi nowiną o przyjściu na świat nowego członka rodziny. Doskonale sprawdzą się więc jako pakiet upominkowy dla najbliższych osób.

chrzciny Słupsk
Chrzciny

Fotografia z Chrztu Świętego to jedna z najważniejszych pamiątek rodzinnych. Wybór fotografa na chrzest jest istotny. Warto te niezwykłe momenty uwiecznić na pięknych fotografiach. Fotoreportaż z chrztu powinien przywoływać najcenniejsze momenty dla rodziców oraz dziecka. Dzień, w którym dziecko przyjmuje sakrament chrztu świętego, dzięki tym fotografiom, pozostanie na zawsze w Waszej pamięci.

Fotografia dziecięca

Chcesz uwiecznić chwile swojego malucha? Dzieciństwo jest najpiękniejszymi i najbardziej beztroskimi latami, w życiu każdego z nas, dlatego warto
je udokumentować. Zdjęcia twojego malucha będą cudowną pamiątką na lata. Oferujemy sesje artystyczne które idealnie podkreślą osobowość twojego dziecka.

fotografia dzieci
Fotografia dziecięca w plenerze

Najważniejszym elementem w fotografii jest światło, a fotografia plenerowa pozwala na mieszanie pięknego naturalnego światła słonecznego ze światłem lamp błyskowych pozwalającym na uzyskanie niesamowitych efektów i głębokich kolorów na zdjęciach. Dlatego sesja w plenerze twojego dziecka będzie cudowną i piękną pamiątką.

Komunie

Pierwsza Komunia Święta, to kolejne bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka jak i jego rodziców. To bardzo ważne żeby zachować te chwile jak najpiękniej. Komunia święta to jedno z niewielu wydarzeń, które tak dobrze pamiętamy z dzieciństwa. Wagę tych wspomnień często wzmacniają zdjęcia komunijne. Właśnie dlatego w tych ważnych okolicznościach warto polegać na profesjonaliście. Dzięki niemu zdjęcia komunijne będą dla Was ponad czasową, sentymentalną pamiątką.

 

Sesja komunijna w plenerze
Sesja rodzinna

Sesja rodzinna powinna znaleźć się w każdym rodzinnym albumie. To zatrzymanie chwili, uchwycenie uczucia jakie Was łączy oraz świetny pomysł na spędzenie wolnego dnia w gronie najbliższych. Podczas sesji tworzymy przyjazną atmosferę, poznajemy Was i Wasze dzieci. Wszystko po to aby zdjęcia wyszły naturalnie. Sesja Rodzinna To czułość i troska, to momenty kiedy obserwujesz jak z dnia na dzień zmienia się Twoje dziecko

Sesja świąteczna

Sesja świąteczna to niezapomniane wspomnienia na długie lata, które ozdobią Wasze ściany, nadając im pięknego, ciepłego, świątecznego klimatu!
Podczas takiej sesji wykonujemy zdjęcia dzieci jak i ujęcia rodzinne.
Sesje świąteczne to świetny pomysł na prezent dla Babci i Dziadka ale nie tylko. Sesja Bożonarodzeniowa to piękna pamiątka, a wykonując ją co roku
możemy śledzić jak zmieniają się nasze dzieci i my sami. Eleganckie stroje i świąteczna atmosfera dodatkowo dodają magii

Rodzinna sesja zdjęciowa świąteczna Słupsk.