Fotogadżety to drobne upominki, które można zamówić na wiele różnych świąt i okazji w ciągu roku, a także wspaniały pomysł na zrobienie komuś niespodzianki zupełnie bez okazji. Dostępne w naszej ofercie gadżety ze zdjęciem, to przede wszystkim urocze fotokubki i poduszki. Idealnie nadają się one jako prezent ozdoby w każdym wieku.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, w której znalazły się się również takie fotogadżety jak: magnesy ze zdjęciem, i różnego rodzaju ramki.

Poduszka z nadrukiem – 40 zł
W skład wchodzi poszewka z nadrukiem + wkład do poduszki

Foto-Kubek z nadrukiem – 25 zł
Kubki dostępne w wielu kolorach i konfiguracjach.

Filiżanka do kawy z talerzykiem i łyżeczką – 35 zł

Foto-Kubek z nadrukiem magiczny – 35 zł

TRIPLEKS to trzy zdjęcia podklejone do eleganckiej ramki z ekoskóry. Produkt niezwykle efektowny. Idealny dla fotografii dziecięcej, komunijnej, ale też ślubnej. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma wielu ujęć z sesji, lub chce się wyeksponować szczególne kadry. Może pełnić rolę prezentu dla rodziców pary młodej, chrzestnych lub dziadków. Świetnie prezentuje się na komodzie, ale może też zostać złożony w formie książki.

Format 15×15 – 109 zł
Format 18×18 cm – 119 zł
Format 20×20, 20×30 -125 zł

FOTOKARTY HD świetnie sprawdzają się jako zaproszenia na ślub, chrzest, urodziny dziecka, czy sesję zdjęciową. Często wykorzystuje się je na podziękowania dla rodziców, świadków i dziadków, personalizowaną kartkę świąteczną oraz pamiątkę szkolną lub dyplom. Naświetlane są na jedwabnym papierze fotograficznym podklejonym do sztywnej przekładki, złożonej na pół. Występują w sześciu różnych formatach.

Wszystkie w formacie 15×20
1szt – 35zł
10 szt – 200 zł
50 szt. – 550 zł