Fotogadżety to drobne upominki, które można spersonalizować i zamówić na wiele różnych okazji w ciągu roku, jak również jako piękny gest niespodziewanej upominku dla kogoś bliskiego. W naszej ofercie znajdziesz urocze gadżety, takie jak fotokubki i poduszki, które można zdobić wybranymi przez siebie zdjęciami. Te niesamowite gadżety są idealnym prezentem dla osób w każdym wieku, który z pewnością zrobią wrażenie na obdarowanym.

Poduszka z nadrukiem 
W skład wchodzi poszewka z nadrukiem + wkład do poduszki

Foto-Kubek z nadrukiem
Kubki dostępne w wielu kolorach i konfiguracjach.

Filiżanka do kawy z talerzykiem i łyżeczką 

Foto-Kubek z nadrukiem magiczny 

TRIPLEKS to trzy zdjęcia podklejone do eleganckiej ramki z ekoskóry. Produkt niezwykle efektowny. Idealny dla fotografii dziecięcej, komunijnej, ale też ślubnej. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma wielu ujęć z sesji, lub chce się wyeksponować szczególne kadry. Może pełnić rolę prezentu dla rodziców pary młodej, chrzestnych lub dziadków. Świetnie prezentuje się na komodzie, ale może też zostać złożony w formie książki.

Format 15×15
Format 18×18 cm 
Format 20×20, 20×30

FOTOKARTY HD świetnie sprawdzają się jako zaproszenia na ślub, chrzest, urodziny dziecka, czy sesję zdjęciową. Często wykorzystuje się je na podziękowania dla rodziców, świadków i dziadków, personalizowaną kartkę świąteczną oraz pamiątkę szkolną lub dyplom. Naświetlane są na jedwabnym papierze fotograficznym podklejonym do sztywnej przekładki, złożonej na pół. Występują w sześciu różnych formatach.

Wszystkie w formacie 15×20