Kup sesję już teraz i zrealizuj w ciągu 1-3 najbliższych dni.

Pin-up – określenie używane wobec trendu wywodzącego się głównie z lat 40. i 50. XX wieku. Pin-up girls (dziewczyny pin-up) były piękne i uśmiechnięte, ubrane w rozkloszowane sukienki lub skąpe stroje/bieliznę. Pojawiały się głównie na plakatach, które mężczyźni przypinali na ścianach. Strój pin up od kilku sezonów zyskuje na popularności – głównie za sprawą kolejnych seriali kostiumowych, fascynacji projektantów minionymi dekadami oraz stylizacjami celebrytek. Styl ten jest kobiecy i niezwykle wdzięczny, sprawdzi się zwłaszcza podczas wakacji, może być także dobrym wyborem na randkę czy tematyczną imprezę.

Sesja Pin Up girl to rodzaj sesji fotograficznej, który nawiązuje do stylu lat 40-50. XX wieku. Charakteryzuje się ona kobiecą elegancją, zmysłowością, a także nawiązaniami do popkultury tamtej epoki. Podczas sesji Pin Up girl modelki ubrane są w stylowe ubrania, mają zmysłową fryzurę i makijaż, a także charakterystyczne pozy.

Sesja Pin Up girl zwykle odbywa się w studiu fotograficznym, gdzie można stworzyć odpowiedni klimat i warunki oświetleniowe. Fotograf korzysta z różnych rekwizytów i gadżetów, takich jak telefon, wachlarz, kubek z kawą czy biurko, by nawiązać do stylu tamtych lat.

Podczas sesji fotograficznej modelka stara się odtworzyć postawę i gestykulację charakterystyczną dla Pin Up girl, co pozwala na uzyskanie wyjątkowego efektu. Gotowe zdjęcia z sesji Pin Up girl są zwykle bardzo zmysłowe i klimatyczne, a jednocześnie pełne elegancji i wdzięku. Są to zdjęcia, które nawiązują do stylu retro, a jednocześnie prezentują współczesną kobietę w niebanalny sposób.

Sesja Pin Up girl to świetny sposób na stworzenie wyjątkowej i niepowtarzalnej pamiątki, która przypomni o stylu tamtych lat i odbiegnie od standardowych portretów.

Fotograficzna Sesja  w stylu Pin Up Girl w Słupsku