Kompleksowa oferta fotograficzne filmowa dla obiektów noclegowych i gastronomicznych.

 • Fotografia wnętrz zdjęcia na stronę internetową, Instagrama, Booking, Airbnb. Ponieważ nawet najpiękniejsze wnętrza wymagają atrakcyjnej oprawy fotograficznej, aby zaprezentować je w zachwycający i intrygujący dla klientów sposób. W fotografii wnętrz oprócz dobrego sprzętu liczy się dbałość o szczegóły, praktyka, wiedza i poczucie artyzmu. Fachowe fotografie nieruchomości, mieszkań, apartamentów czy kwater usługowych przeznaczonych na sprzedaż lub najem to klucz do twojego sukcesu. Profesjonalne zdjęcia nieruchomości obudzą zaciekawienie i przykują zainteresowanie adresatów oferty. Atrakcyjna fotografia nieruchomości przyłoży się do ekspresowej sprzedaży posesji.
 • Zdjęcia z drona – to znakomity sposób, aby przedstawić nieruchomość w całej okazałości, ponieważ drony umożliwiają zaprezentowanie nieruchomości z szerszego punktu widzenia. Fotografia umożliwia spektakularną prezentację budynku na tle najbliższego terenu. Jakość fotografii sprzedawanego obiektu ma ogromny wpływ na powodzenie sprzedaży. Zdjęcia z drona eksponują pozytywy budynku i jego sąsiedztwa. Oprócz tego to perfekcyjne rozwiązanie, kiedy posiadamy na sprzedaż rozległą nieruchomość wspólnie z działką. Dzięki dronom możemy umieścić cały obiekt wspólnie z otoczeniem na jednym ujęciu.

 • Fotografia wnętrz 360 stopni Google Street Viev – wirtualny spacer po Twoim obiekcie. Czym jest wirtualna wycieczka Google Street View?

  – To projekt biznesowy Google, dzięki, któremu firmy dysponują szansą na zademonstrowanie wnętrza swojej firmy w technologii Street View, czyli zdjęciom 360 stopni zamieszczonych w wizytówce Google. Klienci mają szansę przyjrzeć się wnętrzu obiektu przed wizytą, wzmacnia to zaufanie, a w trakcie wizyty klienci czują się bardziej swobodnie, jakby nie raz gościli w tym miejscu.

 • Wirtualny spacer wykonany z drona – to 360 zdjęć wykonanych w powietrzu i połączonych we wspólną całość, to fascynująca opowieść o przedstawianym miejscu. Spacery wirtualne z drona stają się coraz bardziej popularną formą wysokowydajnej reklamy. Właśnie dlatego warto w nie zainwestować. Nic nie wyróżni Twojego interesu tak jak wirtualny spacer nagrany z lotu ptaka. Usługa tego typu kierowana jest przede wszystkich do właścicieli ośrodków wypoczynkowych, hoteli czy domów weselnych.

 • Przygotowanie wizytówki Firmy w Google – wizytówka Google to bezpłatny profil firmy, który pozwala właścicielom decydować o tym, jakie informacje o ich firmie mają się wyświetlać. Jakie korzyści dla firmy płyną z wizytówki Google?

  – Budowanie zachęcającego wizerunku firmy w sieci – Wizytówka Google podsunie Ci wartościową możliwość interakcji z Twoimi klientami. Gdy klient wystawi opinie o Twojej firmie, to z łatwością możesz na nią odpowiedzieć, umożliwia to zmianę negatywnej opinii Twojego klienta w pozytywną, co może skłonić go do powrotu.

  Pozycja w wynikach wyszukiwania – Dzięki dobrze usprawnionej wizytówce twoja firma może znaleźć się na samej górze pozycjonowania stron. W ten sposób twoja strona dotrze do większej ilości osób co przyczyni się do wzrostu ilości klientów.

  – Dodanie mapy na stronę internetową – dzięki temu klient może sprawdzić dokładną lokalizację twojej firmy oraz trasę do niej.

 • Film prezentujący Twój obiekt film z gimbala i z drona w formacie poziomym idealny na relację na Facebooka bądź Instagrama. Statystyki jednoznacznie wskazują, że zainteresowanie odbiorcy utrzymuje się jedynie przez pierwsze 1-3 minuty. Tyle właśnie powinien trwać twój film promocyjny firmy. informacje powinny być podane w pigułce. Właśnie takie filmy najbardziej interesują twoich klientów. link do filmu możesz opublikować wszędzie i zawsze. Dzięki formie filmu, znacznie szybciej przekażesz informacje swoim odbiorcom.