Dlaczego warto filmować ceremonię pogrzebową:

  • Niestety nie zawsze wszyscy członkowie rodziny mogą się zjawić na pogrzebie. Bardzo bolesne jest to, że osoby te nie mogą osobiście pożegnać się z ukochaną osobą. Dzięki video relacji z pogrzebu bliscy mogą zobaczyć jak wyglądała ceremonia, mogą poczuć się tak jakby na niej byli, co może pomóc przynieść ulgę w tym ciężkim rozstaniu.
  • Dzięki filmowi z pogrzebu możesz zatrzymać to cięzkie wspomnienie i wracać do niego zawsze jak będziesz tego potrzebować. Czasami po latach pragniemy przypomnieć sobie jak wyglądała ceremonia pochowania ukochanej osoby. Film taki wzrusza i zmusza nas do przemyśleń i refleksji. Dzięki filmowi z pogrzebu nasze wspomnienia i przemyślenia zostaną z nami na zawsze.
  • Film z pogrzebu to idealna pamiątka i źródło wiedzy dla przyszłych pokoleń.
  • Video relacja z pogrzebu to nie tylko pokazanie po raz ostatni naszych ukochanych. To, także rewelacyjny sposób na udokumentowanie zażyłości rodzinnych. Ważne jest to, aby jak najlepiej pokazać emocję towarzyszące nam wszystkim tamtego dnia.
  • Robimy wszystko co w naszej mocy, aby reportaż filmowy nie zakłócał uroczystości. Kamerzysta nie rzuca się w oczy, nie rozprasza i nie przeszkadza zgromadzonym w przeżywaniu pogrzebu.