Specjalizujemy się w zdjęciach ślubnych: reportażowych i plenerowych. Wykonujemy także zdjęcia: chrzciny, komunie, reklamowe, reportaż z koncertów imprez, itp.
Polecamy całościową dokumentację z Wesela, poprzez zdjęcia w plenerze, ceremonię ślubu i wesele. Wykonujemy również sesje plenerowe po ślubie w Słupsku oraz w innych miejscowościach np: Ustka, Darłowo, Sławno Koszalin, Lębork, Bytów, Miastko , itp. Stawiamy na zdjęcia naturalne i przez to spontaniczne.

Na Państwa życzenie na własny koszt możemy dojechać do Państwa w celu przedstawienia oferty.

Od 2011 roku zajmujemy się również tworzeniem fotokastów ślubnych i nagrywaniem tradycyjnych filmów ślubnych.

Nasze zdjęcia i filmy wykonujemy markowym sprzętem fotograficznym firmy Canon i Sony, wykorzystujemy efekty wizualne i świetlne a także nowinki techniczne, które zwiększają jakość naszych usług.

Do obróbki graficznej używamy legalnego oprogramowania: Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Pro Schow Producer, Adobe Premiere® Pro CS6, Adobe After Effects® CS6, Adobe Audition® CS6, Adobe Photoshop® CS6 Extended, Encore CS6, Adobe® Media Encoder CS6.

 

Nasz zespół:

  • Michał Słupczewski –fotografowanie i filmowanie.
  • Dominika Aleksandrowicz – fotografowanie i filmowanie. Fotografia dziecięca i studyjna. Montaż filmów.
  • Ewa Rzeźnik – filmowanie
  • Toamasz Kuźma  – filmowanie
  • Justyna Piątek – filmowanie
  • Nina Skwira – Fotografowanie
  • Michał Wielgat – fotografia i film
  • Wojciech Chrząstowski – filmowanie i fotografowanie. Igranie realnością ujęć i nieprawdopodobne sytuacje świetlne.Widzenie fotograficzne stymulowane wiedzą techniczną. To jest moja fotografia. W wolnym czasie zajmuje mnie fotografia analogowa i otworkowa.
  • Rafał Krzyżanowski  – filmowanie. Największa pasja to film  i fotografowanie modelek w studio fotograficznym
  • Wojciech Depta – filmowanie absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi

slupczewskiMichał Słupczewski  – Moja pasja to podróżowanie. Uwielbiam też jazdę na rowerze, brydża sportowego, powerkiting i filmowanie z drona.

Przygoda z fotografią zaczęła się 2004 roku w Słupskim Ośrodku Kultury w kole fotograficznym. Sądzę, że urodziłem się dla fotografii i że jest to wspaniała przygoda a także sposób na życie.

Pierwsza autorska wystawa pod nazwą „Magia Fotografii” została otwarta w 2007 roku.

W 2008 roku wraz z grupą przyjaciół założyłem Słupski Klub Fotograficzny Fotoaktywni, który z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego.

Kolejna wystawa to „Wielkie Widowiska Natury” – nt. Gór Stołowych została otwarta w kwietniu 2011 roku w Słupsku. Jej współautorem był Wojciech Chrząstowski.

W lipcu 2012 roku powstała moja trzecia autorska prezentacja pt. „Przyrodnicze Skarby Pomorza” pokazywana w C.H. „Jantar” w Słupsku.

Od 2013 roku zaczynam również zajmować się filmowaniem. Wkraczam od razu w profesjonalną jakość obrazu za poprzez filmowanie lustrzankami cyfrowanymi.

W 2014 roku otworzyłem własne studio fotograficzne w Słupsku przy ul. Sobieskiego 15.

W 2016 roku rozpoczynam świadczenie usług filmowania w 4K.

Zapraszam do współpracy.