Sesja forograficzna wnętrz Słupsk.
Fotografia wnętrz i architektury

Potrzebujesz zdjęć nieruchomości? A może chcesz zareklamować swój gabinet? Studio Foto Video 4K pomoże Tobie osiągnąć ten cel. Nasze zdjęcia oddają piękno i funkcjonalność pomieszczeń. Wykonane zdjęcia będą idealnym materiałem do spożytkowania ich na ulotce, czy w materiale marketingowym. Fotografia reklamowa nieruchomości, wnętrz i architektury Słupsk, Ustka i okolice. Sesje zdjęciowe mieszkań i domów na sprzedaż i wynajem.

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa, zdjęcia produktowe ma portale aukcyjne i do sklepów.

Od prostych zdjęć bezcieniowych – packshoty, po bardziej złożone sesje. Rodzaj zdjęć dobieramy do celów i miejsca w którym twój produkt się ma pojawić. Pozwala to ukazać istotne cechy, a także zastosowanie oferowanych przez Państwa produktów. Fotografie te powinny zachwycać i przyciągać wzrok odbiorcy już od “pierwszego spojrzenia”, a tym samym umiejętnie promować produkt oraz wzbudzać zainteresowanie daną usługą. Zdjęcia następnie przejdą retusz, by jeszcze bardziej przyciągać klientów.

Fotografia produktowa Slupsk.
Fotografia produktowa odzieży

Fotografia produktowa jest niezwykle ważna, to pierwszy kontakt klienta z twoim produktem. Żaden sklep online nie obędzie się bez profesjonalnych zdjęć. To właśnie te zdjęcia sprzedają twój produkt. Oferujemy wiele możliwości, od zdjęć typu ‘’duch’’, po flatshoty. Dostosujemy koncepcje pod twój produkt, aby przyciągał jak największą ilość klientów.

Fotografia kulinarna

Fotografowanie potraw jest naszą specjalnością, to co smaczne, na zdjęciach jest nawet i lepsze. Wyciągamy z potraw jak i napojów ich walory, w końcu jak Cię widzą tak Cię piszą. Zdjęcia takie w tych czasach są niezbędnikiem każdej restauracji, baru czy kawiarni. Nasze ujęcia potraw sprawiają, że każdy robi się głodny i ma ochotę na Twoje danie.

Fotografia kulinarna Słupsk.
Portret biznesowy-Słupsk.
Portret biznesowy

Fotografia biznesowa jest kluczowym elementem każdej organizacji, ciekawe protrety pracowników które uwzględniają również ich cechy osobowościowe nadają profesjonalizmu oraz umacniają wizerunek przedsiębiorstwa.

Umiejętne ukazanie wizerunku pracowników może zyskać uznanie u każdego potencjalnego klienta oraz partnera biznesowego, wpływając pozytywnie na wizerunek firmy i zwiększając poziom zaufania do niej.

Fotografia wizerunkowa to kluczowe narzędzie w dziedzinie komunikacji biznesowej, które odgrywa niezastąpioną rolę w dziale marketingu i public relations.

Dlatego warto pamiętać, że w dzisiejszych czasach profesjonalna fotografia wizerunkowa jest równie ważna, co posiadane kompetencje i kwalifikacje. Profesjonalne zdjęcia to skuteczne narzędzie public relations, które zwiększa wiarygodność firmy. Aby uzyskać najlepsze efekty, warto skorzystać z usług specjalistów, którzy przeprowadzą sesję fotograficzną na najwyższym poziomie.

Zdjęcia i filmy lotnicze

Dzięki wysokiej jakości zdjęć możliwe jest przedstawienie w pełni panoramy Twojego obiektu, nieruchomości lub pięknych krajobrazów, które Cię otaczają. Poprzez marketing swojej firmy za pomocą atrakcyjnych i naprawdę unikalnych treści, możesz znacznie poprawić swoją zdolność do przyciągania i utrzymywania uwagi klientów. Nasze usługi pozwolą Ci uzyskać wyjątkowo ostre i szczegółowe zdjęcia lotnicze Twoich produktów, nieruchomości lub miejsc, które chcesz uwiecznić. Nasza pasja to tworzenie wspaniałych ujęć filmowych i telewizyjnych przy użyciu najlepszej technologii dostępnej na rynku, czyli drona z kamerą 4K.

Zdjecia lotnicze dron Słupsk.
foto 360 (2)
Wirtualny spacer 360 stopni

Wirtualny spacer to interaktywna wizualizacja przestrzeni, którą można eksplorować za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Jest to zazwyczaj symulacja trójwymiarowej przestrzeni, która umożliwia użytkownikowi poruszanie się i oglądanie otoczenia z różnych perspektyw.

Wirtualne spacery są często stosowane w branży nieruchomości, turystyce, architekturze i edukacji, aby umożliwić użytkownikom poznanie i eksplorowanie danego miejsca bez konieczności fizycznego odwiedzenia go. Mogą być również wykorzystywane w dziedzinach takich jak nauka, sztuka i rozrywka, aby stworzyć interaktywne doświadczenia dla użytkowników.

Zdjęcia obrotowe 360 stopni

Zdjęcia obrotowe 360 stopni to interaktywna prezentacja obrazów, która umożliwia użytkownikom oglądanie przedmiotów lub miejsc z każdej strony, jako żeby się znajdowali w danym miejscu. Zdjęcia te składają się z serii fotografii wykonanych z różnych kątów, które następnie są łączone w jedną panoramę i umieszczone w interaktywnym środowisku.

Dzięki tej technologii, użytkownicy mogą obracać widok wokół przedmiotu lub miejsca, korzystając z myszy, ekranu dotykowego lub gogli wirtualnej rzeczywistości, co pozwala na lepsze poznanie i zrozumienie obiektu. Zdjęcia obrotowe 360 stopni są często stosowane w branży nieruchomości, turystyce, sprzedaży internetowej oraz w dziedzinach takich jak architektura, sztuka, medycyna i edukacja.