Sesja forograficzna wnętrz Słupsk.
Fotografia wnętrz i architektury

Potrzebujesz zdjęć nieruchomości? A może chcesz zareklamować swój gabinet? Studio Foto Video 4K pomoże Tobie osiągnąć ten cel. Nasze zdjęcia oddają piękno i funkcjonalność pomieszczeń. Wykonane zdjęcia będą idealnym materiałem do spożytkowania ich na ulotce, czy w materiale marketingowym. Fotografia reklamowa nieruchomości, wnętrz i architektury Słupsk, Ustka i okolice. Sesje zdjęciowe mieszkań i domów na sprzedaż i wynajem.

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa, zdjęcia produktowe ma portale aukcyjne i do sklepów.

Od prostych zdjęć bezcieniowych – packshoty, po bardziej złożone sesje. Rodzaj zdjęć dobieramy do celów i miejsca w którym twój produkt się ma pojawić. Pozwala to ukazać istotne cechy, a także zastosowanie oferowanych przez Państwa produktów. Fotografie te powinny zachwycać i przyciągać wzrok odbiorcy już od “pierwszego spojrzenia”, a tym samym umiejętnie promować produkt oraz wzbudzać zainteresowanie daną usługą. Zdjęcia następnie przejdą retusz, by jeszcze bardziej przyciągać klientów.

Fotografia produktowa Slupsk.
Fotografia produktowa odzieży

Fotografia produktowa jest niezwykle ważna, to pierwszy kontakt klienta z twoim produktem. Żaden sklep online nie obędzie się bez profesjonalnych zdjęć. To właśnie te zdjęcia sprzedają twój produkt. Oferujemy wiele możliwości, od zdjęć typu ‘’duch’’, po flatshoty. Dostosujemy koncepcje pod twój produkt, aby przyciągał jak największą ilość klientów.

Fotografia kulinarna

Fotografowanie potraw jest naszą specjalnością, to co smaczne, na zdjęciach jest nawet i lepsze. Wyciągamy z potraw jak i napojów ich walory, w końcu jak Cię widzą tak Cię piszą. Zdjęcia takie w tych czasach są niezbędnikiem każdej restauracji, baru czy kawiarni. Nasze ujęcia potraw sprawiają, że każdy robi się głodny i ma ochotę na Twoje danie.

Fotografia kulinarna Słupsk.
Portret biznesowy-Słupsk.
Portret biznesowy

Fotografia biznesowa jest kluczowym elementem każdej organizacji, ciekawe protrety pracowników które uwzględniają również ich cechy osobowościowe nadają profesjonalizmu oraz umacniają wizerunek przedsiębiorstwa. Fotografia wizerunkowa to niezbędne narzędzie w komunikacji biznesowej, ponieważ stanowi nieodłączny element marketingu i PR’u.
Odpowiednie przedstawienie portretu prezesa czy pracowników, potrafi zbudować zaufanie u każdego potencjalnego klienta, partnerów biznesowych i wpłynąć na sposób postrzegania firmy.
Dlatego profesjonalna fotografia wizerunkowa bywa równie ważna, co kompetencje i kwalifikacje.
Profesjonalne zdjęcia to świetny zabieg public relations budujący wiarygodność. Przeprowadzenie takiej sesji wymaga zaangażowania specjalistów.
A my nimi właśnie jesteśmy.

Zdjęcia i filmy lotnicze

U nas uzyskasz ostre i wyraźne zdjęcia lotnicze usług, produktów lub nieruchomości czy miejsc. Poprzez marketing swojej firmy za pomocą atrakcyjnych i naprawdę unikalnych treści, możesz znacznie poprawić swoją zdolność do przyciągania i utrzymywania uwagi klientów. Tworzymy pełne pasji ujęcia filmowe i telewizyjne w najlepszej dostępnej technologii dronem z kamerą 4K. Wysoka jakość zdjęć pozwala na zaprezentowanie pełnej panoramy Twojego obiektu, nieruchomości, czy otaczającego Cię krajobrazu.

Zdjecia lotnicze dron Słupsk.
foto 360 (2)
Wirtualny spacer 360 stopni

Ty także możesz mieć spacer w wirtualnej rzeczywistości 360 stopni, który wygląda niesamowicie i przyciąga klientów.
Zdjęcia 360 stopni to punkty umożliwiające poruszanie się po fotografowanej przestrzeni.
Klient otrzymuje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które może wykorzystać np. w mediach społecznościowych.
Wykonujemy wirtualne spacery dostosowane do potrzeb klienta i charakteru jego działalności. Z naszą pomocą zadbasz o odpowiednią prezentację firmy w sieci.

Zdjęcia obrotowe 360 stopni

Obecnie są bardzo modne zdjęcia 360 stopni, zwane inaczej zdjęciami obrotowymi 360 stopni. Są one nieodłącznym elementem fotografii produktowej. Jest to bardzo atrakcyjna i nowoczesna forma prezentacji wszelkiego rodzaju artykułów. Fotografia produktowa 360° pozwala potencjalnemu Klientowi obejrzeć dany przedmiot z każdej strony – tak, jakby robił to w rzeczywistości. Wykonanie zdjęć 360° eliminuje konieczność umieszczania na stronie internetowej wielu pojedynczych fotografii i jednocześnie powoduje, że oglądanie
produktu staje się przyjemniejsze. Zdjęcia produktowe 360 stopni to nie tylko brak konieczności wielokrotnego klikania, ale również sposób, by jeszcze lepiej wyobrazić sobie jak towar będzie wyglądał w rzeczywistości.