Chciałbyś szybko sprzedać auto? Chcesz zaprezentować swój samochód jak najlepiej? Dobre zdjęcia najlepiej przyciągają kupujących i wyróżnią Twoje auto wśród innych ogłoszeń.

Fotografia motoryzacyjna to nie tylko ustawienie auta na parkingu i zrobienie kilku zdjęć. Zajmujemy się fotografią motoryzacyjną: fotografia samochodowa, fotografia do ogłoszeń. Zrobimy sesje zdjęciową dla Ciebie i Twojego auta w Słupsku. Na życzenie obróbka zdjęć, usuwanie skaz, zarysowań, maskowanie tablic rejestracyjnych etc.

Fotografia aut Słupsk
Sesja Standard
199 zł
20 zdjęć samochodowych – Sam wybierasz jakie zdjęcia potrzebujesz (np. 10x z zewnątrz, 10x wnętrze)
Zdjęcia zostaną wyretuszowane i obrobione cyfrowo
Przygotowane formaty pod portale aukcyjne i ogłoszeniowe (Allegro, OLX, otoMoto, sprzedajemy.pl )
Zdjęcia przekazane w wersji cyfrowej (pendrive, e-mail lub serwer)
Maskowanie tablicy rejestracyjnej
Sesja Premium
299 zł
Profesjonalna sesja zdjęciowa samochodu
30 profesjonalnych zdjęć samochodowych – Sam wybierasz jakie zdjęcia potrzebujesz (sceneria, pora dnia, wnętrze, nadwozie)
Zdjęcia zostaną wyretuszowane i obrobione cyfrowo
Wyszukuję odpowiedniego tła specjalnie do Twojego samochodu
Zdjęcia przekazane w wersji cyfrowej (pendrive, e-mail lub serwer)
Czas sesji od 1 do 2 godz.

Sesja zdjęciowa samochodów to specjalność fotografii reklamowej, która skupia się na fotografowaniu samochodów w sposób atrakcyjny i zachęcający dla potencjalnych klientów. Celem takiej fotografii jest przedstawienie samochodu w najlepszym świetle i uwydatnienie jego cech, aby przyciągnąć uwagę i zachęcić klientów do zakupu.

Sesja zdjęciowa samochodów wymaga specjalnych umiejętności i technik, takich jak dobór odpowiedniego tła, perspektywy, oświetlenia oraz wykorzystanie różnego rodzaju akcesoriów i efektów wizualnych, które podkreślą piękno i wyjątkowość samochodu.

W zależności od celów reklamowych, sesje zdjęciowe samochodów mogą być wykonywane na zewnątrz, na przykład na pięknych krajobrazach lub w mieście, lub w studio, gdzie można kontrolować światło i tło. W przypadku sesji zdjęciowych samochodów często stosuje się też fotografię z drona, aby uzyskać ujęcia z lotu ptaka.

Ważnym elementem fotografii samochodowej jest także postprodukcja, czyli obróbka zdjęć, która pozwala na poprawę jakości zdjęć, a także dopasowanie kolorów, kontrastu i jasności, aby uzyskać najlepszy efekt końcowy.

Sesje zdjęciowe samochodów są często wykorzystywane w reklamach telewizyjnych, magazynach motoryzacyjnych, katalogach sprzedażowych, na stronach internetowych salonów samochodowych i w innych miejscach, gdzie potrzebne jest skuteczne przedstawienie produktu i zachęcenie klientów do zakupu.