Wyróżnij swoją firmę w Google dzięki darmowemu profilowi firmy

Bezpłatny profil firmy w Google to znacznie więcej niż tylko lokalna wizytówka. Daje on pełną kontrolę nad tym, jak informacje o Twojej firmie są prezentowane w wynikach wyszukiwania i na Mapach Google. Możesz w pełni dostosować swój profil, dodając opisy, godziny pracy, zdjęcia i wiele innych informacji, które uważasz za ważne. Dzięki temu Twoi klienci i potencjalni klienci mogą łatwo znaleźć i poznać Twoją firmę online.

Wizytówka Google – koszty

Google Moja Firma to usługa, dzięki której właściciele firm mogą bezpłatnie zarejestrować swoją firmę w Mapach Google i wyświetlić ją w wynikach wyszukiwania. Usługa ta pozwala na założenie i utrzymanie wirtualnej wizytówki firmy, na której można zamieścić informacje takie jak adres, godziny otwarcia, numer telefonu, adres e-mail, link do strony internetowej, zdjęcia itp. To pozwala na łatwe znalezienie firmy przez potencjalnych klientów i zwiększenie jej widoczności w internecie. Wszystkie te możliwości oferuje Google bez pobierania opłat.

Koszty jakie ponosisz za stworzenie wizytówki w naszej firmie.  Koszt jest jednorazowy. Wszystkie te czynności możesz również wykonać samodzielnie i zupełnie bezpłatnie.

  • Wykonanie nowej wizytówki Google, przejęcie istniejącej wizytówki Google – opisy, logo, numery tel., godziny otwarcia, strona internetowa Google – 150 zł
  • Wirtualny spacer Google – 5 panoram – 399 zł
  • Sesja zdjęciowa firmy 10 ujęć  – 299 zł
  • Ujęcia z drona firmy – 10 ujęć  – 299 zł
  • Panorama 360 z drona – 99 zł
  • Film video z drona 30 sek. – 299 zł
  • dodanie 10 produktów  z cenami- 199 zł
  • Usunięcie niechcianych zdjęć z wizytówki – 49 zł

 

Wizytówkę możesz później sam edytować zupełnie bezpłatnie.

Wizytówka Google dla firm to bezpłatne narzędzie, które umożliwia firmom utworzenie profesjonalnego profilu w Google, który pojawia się w wynikach wyszukiwania Google i na mapach Google. Wizytówka Google dla firm zawiera podstawowe informacje o firmie, takie jak nazwa, adres, godziny otwarcia, numer telefonu, strona internetowa i oceny od klientów.

Wizytówka Google dla firm umożliwia firmom zwiększenie ich widoczności w wynikach wyszukiwania Google oraz pozwala na przyciąganie nowych klientów. Dodatkowo, wizytówka Google dla firm umożliwia firmom dodanie zdjęć i filmów, które mogą przyciągnąć uwagę klientów oraz udostępnienie aktualizacji i informacji na temat swojej firmy.

Firmy mogą również korzystać z płatnych funkcji Google My Business, takich jak reklamy w Google Ads i w mapach Google, a także zaawansowane funkcje analizy i raportowania. Wizytówka Google dla firm jest ważnym narzędziem dla firm, które chcą zwiększyć swoją widoczność i przyciągnąć nowych klientów w Internecie.

Dzięki wizytówce Google, użytkownicy mogą łatwo i szybko znaleźć informacje o firmie i skontaktować się z nią, bezpośrednio z wyników wyszukiwania Google lub map Google. Wizytówka Google umożliwia także dodawanie zdjęć i filmów, promowanie ofert i wydarzeń, a także pozyskiwanie opinii i komentarzy od klientów.

Wizytówka Google jest bezpłatnym narzędziem, które może pomóc firmom w poprawie ich widoczności w wynikach wyszukiwania Google, zwłaszcza dla lokalnych wyszukiwań. Dzięki wizytówce Google firmy mogą również monitorować swoją reputację w Internecie, odpowiadać na opinie i komentarze oraz poprawiać swoją interakcję z klientami.