Zdjęcia biznesowe dla profesjonalistów. Stwórz biznesowy portret i poczuj satysfakcję ze swojego wizerunku

Biznesowe sesje zdjęciowe. Wykonujemy sesje portretowe do różnych zastosowań: zdjęcia do CV, na strony internetowe, na potrzeby profilu LinkedIn, Facebook, portfolio.

Sesje zdjęciowe zlecane przez naszych Klientów są indywidualne jak oni sami. Nie zawsze łatwo jest więc wycenić naszą pracę z góry. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zdecydowaliśmy się zaprezentować nasze uproszczone cenniki dla sytuacji, gdzie jest to możliwe. Wszystkie ceny podane są w kwotach brutto.

Na Twoje życzenie przygotujemy pakiet “uszyty na miarę”. Jeśli chcesz z nami zorganizować bardziej złożoną sesję — skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Zdjęcia przekazujemy tylko w formie elektronicznej i drukowanej.
Standardowo stosujemy puder matujący, dzięki któremu likwidujemy efekt błyszczącej skóry.

Tło do zdjęć jest jednolite — białe, czarne lub jasnoszare. Takie tło sprawdza się w większości sytuacji, w których będziesz chciał wykorzystać zdjęcia.

Zdjęcia biznesowe w Twojej firmie lub plenerze

Istnieje także możliwość wykonania zdjęć poza studiem, np. w biurze u Klienta, lub w miejscu wynajętym na potrzeby sesji. Posiadamy kontakt ze starannie wyselekcjonowanymi miejscami w różnorodnym stylu. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz takiej opcji. Koszt wynajęcia takiego miejsca waha się od 150 do 300zł.

W okresie letnim możemy wykonać sesję także w plenerze — w całości lub części. W sprawie szczegółów pisz do nas, chętnie opowiemy Ci, jak to może wyglądać.

Nie musisz od razu wiedzieć, ilu zdjęć potrzebujesz. W cenniku podaliśmy przykładowe ilości zdjęć dla danej ceny. Każde dodatkowe zdjęcie to koszt 30zł. Czasami potrzebujemy większą pulę zdjęć wykonanych w różnych wariantach ekspresji, układów rąk, pozycjach, wówczas warto rozważyć tę opcję.

Small
59 zł
-Indywidualne podejście do Klienta
-zdjęcie w studiu na jednolitym tle
-wybór najlepszego ujęcia
-1 ujęcie
-podstawowa obróbka
STANDARD
129 zł
-Indywidualne podejście do Klienta
-zdjęcie w studiu na jednolitym tle
-wybór najlepszego ujęcia
-3 finałowe zdjęcia
-podstawowa obróbka
PREMIUM
199 zł
Indywidualne podejście do Klienta
– dwa tła do wyboru, czarne lub białe
-wybór najlepszego ujęcia
-5 finałowych ujęć
-Szczegółowa obróbka, dokładny retusz twarzy

DODATKI:
+ 50 zł szczegółowa obróbka
+ 150 zł wyjście w plener
+ 30 zł za dodatkowe ujęcie

Eventy i konferencje