Zdjęcia biznesowe dla profesjonalistów. Stwórz biznesowy portret i poczuj satysfakcję ze swojego wizerunku

Biznesowe sesje zdjęciowe. Wykonujemy sesje portretowe do różnych zastosowań: zdjęcia do CV, na strony internetowe, na potrzeby profilu LinkedIn, Facebook, portfolio.

Nasze sesje fotograficzne są tak unikalne, jak nasi klienci. Z tego powodu nie jest łatwo oszacować koszty z góry. Aby ułatwić Państwu wybór, przygotowaliśmy uproszczony cennik dla sytuacji, w których to możliwe. Wszystkie ceny są podane w kwotach brutto.

Jesteśmy otwarci na Twoje indywidualne potrzeby i chętnie przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany pakiet. Jeśli planujesz bardziej skomplikowaną sesję, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, abyśmy mogli dopasować nasze usługi do Twoich oczekiwań.

Zdjęcia przekazujemy tylko w formie elektronicznej i drukowanej.
Standardowo stosujemy puder matujący, dzięki któremu likwidujemy efekt błyszczącej skóry.

Tło do zdjęć jest jednolite — białe, czarne lub jasnoszare. Takie tło sprawdza się w większości sytuacji, w których będziesz chciał wykorzystać zdjęcia.

Zdjęcia biznesowe w Twojej firmie lub plenerze

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług fotograficznych, oferujących zdjęcia biznesowe zarówno w naszej firmie, jak i na świeżym powietrzu. Realizujemy sesje zdjęciowe zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, dostarczając wysokiej jakości zdjęcia dostosowane do ich potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebujesz zdjęć do strony internetowej, materiałów marketingowych czy do publikacji w prasie, służymy profesjonalną obsługą, aby zadowolić każdego klienta.

W okresie letnim oferujemy sesje zdjęciowe również na świeżym powietrzu – w pełni lub częściowo. Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana taką opcją, napisz do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci szczegóły i opowiemy, jak taka sesja może wyglądać..

Nie jest konieczne, abyś od razu wiedział, ile zdjęć potrzebujesz. W naszym cenniku przedstawiliśmy przykładowe ilości zdjęć, które można uzyskać za daną cenę. W przypadku potrzeby większej liczby zdjęć, oferujemy możliwość zakupu dodatkowych fotografii za 50 złotych za sztukę. Są sytuacje, w których zależy nam na uzyskaniu większej liczby zdjęć, wykonanych w różnych pozycjach, z różnymi ekspresjami czy układami rąk – wtedy warto skorzystać z tej opcji.

Small
59 zł
-Indywidualne podejście do Klienta
-zdjęcie w studiu na jednolitym tle
-wybór najlepszego ujęcia
-1 ujęcie
-podstawowa obróbka
STANDARD
129 zł
-Indywidualne podejście do Klienta
-zdjęcie w studiu na jednolitym tle
-wybór najlepszego ujęcia
-3 finałowe zdjęcia
-podstawowa obróbka
PREMIUM
199 zł
Indywidualne podejście do Klienta
– dwa tła do wyboru, czarne lub białe
-wybór najlepszego ujęcia
-5 finałowych ujęć
-Szczegółowa obróbka, dokładny retusz twarzy

DODATKI:
+ 50 zł szczegółowa obróbka
+ 150 zł wyjście w plener
+ 30 zł za dodatkowe ujęcie

Eventy i konferencje