Zdjęcia i Filmy Promocyjne z Drona 4k

Nowoczesna Technologia Filmowania Z Powietrza

Oferujemy kompleksowe usługi wykonania zdjęć i filmowania z drona. Wykonujemy ujęcia z drona na terenie całej Polski, ale przede wszystkim w miejscowościach takich jak: Słupsk, Ustka, Koszalin, Bytów. Miastko

Jesteśmy specjalistami w filmowaniu przy użyciu dronów. To jedna z naszych głównych dziedzin działalności.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, takie jak drony DJI, stabilizatory i gimbale DJI RONIN, kamery GoPro, Slider Camera oraz wiele innych innowacyjnych narzędzi. Dzięki temu jesteśmy w stanie uchwycić niesamowite ujęcia z nieznanych dotąd perspektyw, co pozwala nam tworzyć wyjątkowe filmy.

Oferujemy wykonanie zdjęć z drona w Słupsku i okolicach, ale także na terenie całej Polski. Nasza oferta nie kończy się na fotografii z powietrza – specjalizujemy się również w montażu video oraz tworzeniu filmów reklamowych, promocyjnych i korporacyjnych. Dla naszych klientów świadczymy kompleksową obsługę w zakresie video marketingu, zapewniając profesjonalne podejście i wysoką jakość naszych usług.

Oprócz naszych podstawowych usług, oferujemy również pomiary fotogrametryczne oraz inspekcje obiektów inżynieryjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przeprowadzić inspekcje trudno dostępnych miejsc, takich jak ciepłociągi czy wysokie konstrukcje, w tym kominy i maszty, a także obiekty przemysłowe, takie jak fabryki, elektrociepłownie czy huty. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby dostosować nasze działania do konkretnych potrzeb klienta.

FOTOGRAFIA Z DRONA

Specjalizujemy się w fotografowaniu w trudnych warunkach, takich jak obiekty budowlane, wydarzenia sportowe, piękne miejsca, krajobrazy oraz akweny i zbiorniki wodne. Nasze zdjęcia są idealne do katalogów i wydruków wielkoformatowych.

Oferujemy również zdjęcia sferyczne, modele 3D, ortofotomapy oraz wiele innych rodzajów zdjęć lotniczych. Ponadto, fotografujemy ludzi podczas pracy i relaksu, śluby i wesela oraz stylowe miejsca. Jesteśmy w stanie dostosować nasze umiejętności i narzędzia do różnych potrzeb klientów, by zapewnić najlepszą jakość zdjęć.

FILMY I UJĘCIA Z DRONA

Oferujemy niepowtarzalne filmy reklamowe, telewizyjne i lotnicze, wykonane z lotu ptaka. Nasze materiały cechują się najwyższą jakością, dzięki nagrywaniu w rozdzielczości 20 Mpxl i 4K przy 50/60 klatkach na sekundę. Dzięki naszym umiejętnościom i systemom stabilizującym, nagrania są całkowicie pozbawione drgań i gwarantują płynność.

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych rodzajów ujęć, które wykonujemy dla naszych klientów. Nasza oferta obejmuje między innymi naloty, wzloty, panoramiczne ujęcia oraz różne perspektywy, takie jak ujęcia pod kątem 90 stopni czy niskie ujęcia z nad wody. Ponadto, jesteśmy w stanie przeprowadzać loty w ograniczonych strefach powietrznych, ale zawsze zgodnie z wymaganiami prawa lotniczego i po uzyskaniu odpowiednich pozwolenie na lot, takie jak CTR czy EP. Wszystkie ujęcia wykonujemy z najwyższą precyzją i dbałością o detale, aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy dla naszych klientów.

Jesteśmy certyfikowanymi operatorami bezzałogowych statków powietrznych, tzw. dronów, posiadającymi świadectwo kwalifikacji wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Filmy i zdjęcia

Dokumentacje i inspekcje budowlane od 600 zł

Dokumentacje dla deweloperów, zdjęcia i filmy z drona dla firm budowlanych, oraz agencji nieruchomości, możemy wykonać także ortofotomapy.

Wykonujemy przede wszystkim filmy dla:
– Firm budowlanych
– Firm transportowych
– Deweloperów
– Firm budujących domy z bali
– Firmy kładących dachy
– Firm budujących garaże

Przeprowadzamy także inspekcje budowlane, możemy wlecieć w trudno dostępne miejsca i je wyraźnie sfotografować
Zrealizujemy również film reklamowy dla firm budowlanych

Filmy i zdjęcia

Koncerty i eventy

od 600 zł

Wykonujemy relacje i transmisje z koncertów oraz różnego typu imprez rozrywkowych z perspektywy lotu ptaka.

Wykonujemy przede wszystkim:
– Koncerty na otwartych przestrzeniach
– Eventy dla firm
– Imprezy integracyjne
– Eventy sportowe
– Eventy dla dzieci (na dzień dziecka)
– Imprezy sportowe
– Targi i wystawy
– Imprezy okolicznościowe
– Inscenizacje (bitwy, walki, rekonstrukcje wojenne)

Filmy i zdjęcia

Wydarzenia i eventy sportowe

od 700 zł

Filmowanie oraz transmitowanie z drona wszelkiego typu wydarzeń sportowych. Nakręcimy dla Ciebie te amatorskie, jak i profesjonalne wyczyny.
Możemy nagrać i zrobić zdjęcia z góry:
– Meczów piłkarskich
– Biegów i maratonów
– Turniejów golfowych
– Imprez sportowych na plaży ( np. turnieju siatkówki)
– Sportów wodnych (żaglówki, skutery, kite surfing)
– Meczów futbolu amerykańskiego
– Wyścigów samochodowych i off road
– Zlotów samochodowych
– film typu Gym & Fitness (trening, crossfit etc.)

Filmy i zdjęcia

Teledyski i videoclipy

od 1000 zł

Ujęcia z powietrza stanowią wyjątkową perspektywę dla tworzenia teledysków muzycznych. Dzięki nim lepiej wyrazisz siebie i swoją muzykę.

Możemy nagrać i zrobić zdjęcia z góry:
– Plenery czołówki do teledysków
– Na loty z dużej wysokości
– Odjazdy od głównego bohatera na dużą wysokość
– Kręcenie się w okół bohatera
– Widoki skierowane w dół (90 stopni)
– dynamiczne ujęcia np. z jazdy samochodem
– Choreografie taneczne
– Ujęcia z koncertów
– Bardzo chętnie zrealizujemy także Twoje pomysły

Filmy i zdjęcia

Filmy promocyjne i spoty reklamowe z drona

od 1000 zł

Zdjęcia i filmy promocyjne z drona zapewnią nieszablonową reklamę m.in dla firm, instytucji czy ośrodków wypoczynkowych.
Dotrzyj tam, gdzie inni nie mogą!

Wykonujemy przede wszystkim filmy dla:

– Hoteli i pensjonatów
– Restauracji
– Firm modowych, odzieżowych
– Producentów żywności (sady, fabryki, pola)
– Firm budowlanych (producenci garaży, producenci dachów, etc)
– Klubów i obiektów sportowych
– Komisów i dealerów samochodowych
– Deweloperów i agencji sprzedaży nieruchomości
– Dla każdej innej firmy mającej pomysł na zdjęcia z powietrza

Co ma wpływ na cenę?

Koszt usługi filmowania i fotografowania z powietrza zależy od kilku kluczowych czynników:

  • Warunki urbanistyczne i przestrzenne: koszt może się różnić w zależności od tego, czy sesja odbywa się w centrum miasta, na obszarze wiejskim czy w górach. W mieście często trzeba liczyć się z większymi ograniczeniami przestrzennymi i bezpośrednim sąsiedztwem innych budynków, co wymaga większego nakładu czasu i pracy.
  • Rodzaj ujęć: cena może się różnić w zależności od tego, czy mamy do czynienia z ujęciami statycznymi czy dynamicznymi. W przypadku ujęć dynamicznych, na przykład podczas nagrywania lotu nad samochodem lub jazdy na nartach, wymagany jest większy nakład pracy i czasu, co może wpłynąć na koszt usługi.
  • Czas trwania sesji: średnio potrzebujemy około 2 godzin na przygotowanie do lotu, na każdą godzinę lotu. Dlatego też czas trwania sesji ma wpływ na koszt, który może wzrosnąć, jeśli trzeba wykonać więcej godzin lotu.
  • Strefa przestrzeni powietrznej: cena zależy także od miejsca realizacji i strefy przestrzeni powietrznej, w której będziemy się poruszać. Loty w strefach kontrolowanych lub w pobliżu lotnisk mogą wymagać dodatkowych uzgodnień i zgód, co może wpłynąć na koszt usługi.

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na możliwość lotu wokół obiektu filmowo-fotograficznego jest strefa przestrzeni powietrznej, w której znajduje się ten obiekt. Strefy takie mogą być klasyfikowane jako zakazane, niebezpieczne, kontrolowane, ograniczone itp. W przypadku, gdy planowany lot odbywa się w takiej strefie, procedura uzyskania zezwolenia jest bardziej złożona i czasochłonna. Decyzja w sprawie zezwolenia może zająć od 3 do 7 dni, a często konieczne jest przygotowanie również zapasowego terminu.

Najczęściej zadawane pytania

Możemy rozliczać nasze usługi na podstawie liczby wylotów (startów) w trakcie jednej sesji. Dostępne są opcje z 1, 2, 3 lub więcej startów, w zależności od potrzeb klienta.

Inną opcją jest rozliczenie na podstawie tzw. dnia zdjęciowego na planie, obejmującego do 10 lub 12 wylotów i czas przygotowań do lotu wynoszący około 8 godzin. Warto również wziąć pod uwagę dodatkowe koszty, takie jak koszt dojazdu na plan. Jeśli sesja odbywa się do 20 km od  Słupska, nie pobieramy dodatkowych opłat za dojazd.

Czas lotu platformy na jednym komplecie pakietów zasilających jest uzależniony od kilku czynników. Pierwszym i zarazem najważniejszym jest temperatura zewnętrzna oraz warunki atmosferyczne. Najczęściej przyjmujemy czas bezpiecznego wylotu, czyli realizację materiału filmowego/zdjęciowego na 15-20 minut w jednej sesji.

ak, oczywiście. Nasze drony posiadają funkcję przesyłu obrazu na żywo z kamery, co umożliwia osobie asystującej operatorowi na bieżąco podglądanie i kontrolowanie ujęć. Dodatkowo, na planie filmowym lub zdjęciowym, przeglądamy materiał na komputerze, aby ocenić jego jakość i w razie potrzeby dokonać poprawek lub dodatkowych ujęć. Dzięki temu, masz pełną kontrolę nad realizowanym materiałem.

Bezzałogowe Statki Powietrzne, czyli drony, są uznawane za takie same użytkowniki przestrzeni powietrznej jak załogowe statki powietrzne, i podlegają przepisom Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz regulacjom Urzędu Lotnictwa Cywilnego. W związku z tym, wiedza na temat przepisów prawa lotniczego jest niezbędna do bezpiecznego latania w miejscach do tego przeznaczonych. Nielegalne przeloty dronów w strefach kontrolowanych, zakazanych, ograniczonych czasowo lub niebezpiecznych mogą być karane pozbawieniem wolności do 5 lat. Biuletyny PAŻP publikują informacje o takich miejscach, więc warto się z nimi zapoznać przed zleceniem wykonania ujęć z drona. Niewiedza nie jest usprawiedliwieniem dla pilota lub operatora drona.

  • Możemy zaoferować naszą pomoc w ustaleniu rodzaju realizacji materiału (film/fotografia), terminu realizacji, celu wykorzystania materiału oraz poradę w kwestiach prawnych związanych z przenoszeniem wizerunku obiektów prywatnych.
  • Przydatne dla nas będą również informacje o miejscu realizacji, w tym dokładne współrzędne geograficzne, które pozwolą nam sprawdzić, czy nie naruszamy przepisów dotyczących strefy przestrzeni powietrznej.
  • W zależności od potrzeb, można ustalić także planowaną ilość wylotów w jednej sesji (1/2/3 wyloty lub zdjęcia poranne i popołudniowe, czyli dzień zdjęciowy).
  • Aby móc dokładnie wycenić zlecenie, potrzebujemy również bezpośredniego kontaktu telefonicznego z osobą odpowiedzialną za organizację sesji zdjęciowej/fotograficznej, aby móc szybko uzyskać istotne informacje.

Na podstawie naszego doświadczenia, najlepiej wykonane materiały są realizowane w porze porannej lub popołudniowej, gdyż wtedy oświetlenie jest miękkie, co sprzyja ekspozycji półcieni i kolorów. Warunki w powietrzu są również wtedy najbardziej stabilne, co wpływa na jakość materiału.

Należy jednak unikać planowanej realizacji w okolicach południa, gdyż słońce znajduje się wtedy bezpośrednio nad obiektem, co może negatywnie wpłynąć na plastyczność materiału.

W przypadku realizacji nocnych, obszar nagrań powinien być odpowiednio doświetlony, np. w centrum miasta lub na dużym skrzyżowaniu.