Sesja Glamour w studio Słupsk.
Fotograficzne Sesje Kobiece w Słupsku.

Każda sesja jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i oczekiwań klientki, a także jest  przyjemnym i komfortowym doświadczeniem.

Sesja ciążowa

Sesja ciążowa to specjalna forma sesji fotograficznej, która ma na celu uchwycenie piękna i wyjątkowości ciąży. Sesja ta jest przeprowadzana zazwyczaj w okresie od 28 do 36 tygodnia ciąży, gdy brzuszek jest już wyraźnie widoczny, a przyszła mama czuje się jeszcze komfortowo.

Sesja ciążowa w plenerze.
Sesja fotograficzna biznesowa.
Sesja fotografii wizerunkowej

Fotografia wizerunkowa to rodzaj fotografii, którego celem jest uchwycenie charakteru, osobowości oraz wizerunku osoby.

Fotograf na osiemnastkę

Urodziny to jedyny taki dzień w ciągu całego roku, a 18-naste urodziny są niepowtarzalnym wydarzeniem w życiu każdego z nas. To piękny moment wchodzenia w dorosłość, który zapamiętujemy do końca życia. Dlatego warto go uwiecznić. Dzięki zdjęciom  zawsze będziemy mogli na wyciągnięcie ręki ”spojrzeć” na to wielkie wydarzenie. Oferujemy również wykonywanie zdjęć nie tylko w twoje 18-naste urodziny a i setne!

Fotobudka Słupsk
Sesja Walentynkowa Słupsk
Sesja walentynkowa

Walentynki to dzień celebracji miłości, w tym roku świętuj go inaczej z nami! Walentynkowa sesja zdjęciowa to pomysł, na który każda zakochana para powinna zdecydować się choć raz w życiu! Sesja zdjęciowa na walentynki będzie dla kobiety magiczną i niezapomnianą atrakcją a zarazem romantycznym prezentem walentynkowym.

Darmowa Sesja  fotograficzna TFP

Bezpłatna Sesja fotograficzna TFP w Słupsku.
Ty otrzymasz bezpłatne zdjęcia a my piękne prace do portfolio!
Jest to bardzo korzystna umowa dla obu stron. Modelka nie płaci za zrobienie zdjęć, a fotograf ma z tego reklamę.

Fotografia beauty, glamour, akt Słupsk