Sesja Glamour w studio Słupsk.
Fotograficzne Sesje Kobiece w Słupsku.

Jest tylko ona i obiektyw aparatu, który wyłapuje piękno ukryte w każdej kobiecie. Kobiece sesje są delikatne, zmysłowe, sensualne.
Pozwalają odkryć to, co zakryte nawet dla samej zainteresowanej. Kobieca sesja fotograficzna to wyjątkowe momenty pozwalające na skupieniu się na sobie i swoim wewnętrznym pięknie. Wykonujemy szeroką game sesji kobiecych, od sesji Glamour po sesje w stylu Pin-Up.

Sesja ciążowa

Sesja Ciążowa to wyjątkowy czas, warto zadbać o piękną pamiątkę z tego okresu. To bardzo wzruszająca chwila. Przeogromna miłość od pierwszego momentu. Emocje, które towarzyszą podczas okresu ciąży są niepowtarzalne, dlatego warto zadbać o pamiątkę z tego czasu. Oczy błyszczą szczerą radością a włosy lśnią tak, jak nigdy. Czy nie jest to świetna okazja do uwiecznienia?

Sesja ciążowa w plenerze.
Sesja fotograficzna biznesowa.
Sesja fotografii wizerunkowej

Wizerunek ma znaczenie. Zwłaszcza wizerunek firmowy. To od tego, jak postrzegają Ciebie i Twoich pracowników w dużej mierze zależy sukces na rynku. Fotografia wizerunkowa ma w tym pomóc. Znacząco podnoszą one wrażenia, jakie wywrzeć możesz na Twoich potencjalnych klientach.
Fotografia wizerunkowa sprawdza się wszędzie, gdzie pracownik kontaktuje się z klientem.

Fotograf na osiemnastkę

Urodziny to jedyny taki dzień w ciągu całego roku, a 18-naste urodziny są niepowtarzalnym wydarzeniem w życiu każdego z nas. To piękny moment wchodzenia w dorosłość, który zapamiętujemy do końca życia. Dlatego warto go uwiecznić. Dzięki zdjęciom  zawsze będziemy mogli na wyciągnięcie ręki ”spojrzeć” na to wielkie wydarzenie. Oferujemy również wykonywanie zdjęć nie tylko w twoje 18-naste urodziny a i setne!

Fotobudka Słupsk
Sesja Walentynkowa Słupsk
Sesja walentynkowa

Walentynki to dzień celebracji miłości, w tym roku świętuj go inaczej z nami! Walentynkowa sesja zdjęciowa to pomysł, na który każda zakochana para powinna zdecydować się choć raz w życiu! Sesja zdjęciowa na walentynki będzie dla kobiety magiczną i niezapomnianą atrakcją a zarazem romantycznym prezentem walentynkowym.

Darmowa Sesja  fotograficzna TFP

Bezpłatna Sesja fotograficzna TFP w Słupsku.
Ty otrzymasz bezpłatne zdjęcia a my piękne prace do portfolio!
Jest to bardzo korzystna umowa dla obu stron. Modelka nie płaci za zrobienie zdjęć, a fotograf ma z tego reklamę.

Fotografia beauty, glamour, akt Słupsk