FOTOGRAFIA POGRZEBOWA SŁUPSK

Zamów reportaż fotograficzny z pogrzebu w Słupsku. Fotografia funeralna pozwala zapisać wszystkie wyjątkowe chwile pożegnania na zdjęciach. Na fotografiach możemy zobaczyć tych, którzy przyszli oddać hołd, pożegnać się, okazać swoją sympatię, miłość i szacunek.

 • Najwyższa jakość obsługi fotograficznej – Pogrzeb oraz jego oprawa to forma oddania szacunku zmarłemu. Zdjęcia pogrzebowe wymagają wielkiej wrażliwości oraz szacunku dla tych trudnych chwil. Staramy się, aby nasz reportaż fotograficzny nie zakłócał uroczystości, a wspomnienia gości z pogrzebu były piękne. Nie rozpraszamy i nie przeszkadzamy zgromadzonym w przeżywaniu pogrzebu. Żadnego zamieszania czy lamp błyskowych. Tylko dyskretna i subtelna fotografia funeralna.
 • Profesjonalne zdjęcia funeralne – Zdajemy sobie sprawę z ciężkich okoliczności, w których znajdują się krewni zmarłych. Nie dokładamy Wam dodatkowych strapień – nasza oferta jest przejrzysta i wyrazista.
 • Przygotowania do pogrzebu to dobór oprawy, trumny i kwiatów, to istotne decyzje, w trakcie których oddajemy hołd naszym zmarłym bliskim. Warto upamiętnić te chwile wynajmując fotografa, który z dyskrecją i doświadczeniem zrealizuje zdjęcia na pogrzebie.
 • Fotografia funeralna to istotny dokument historyczny, a takowe fotografie współtowarzyszą ludziom od początku istnienia fotografii. W trakcie wykonywania zdjęć pogrzebowych skupiamy się na pokazaniu zgromadzonej rodziny i przyjaciół, a także ich emocji. Wykonujemy zdjęcia w trakcie przemarszu pogrzebowego, mszy żałobnej, a także na cmentarzu. Bacznie słuchamy wszystkich Waszych oczekiwań, a ponad to opieramy się na osobistym bagażu doświadczeń.

DLACZEGO WARTO WYNAJĄĆ FOTOGRAFA NA POGRZEB?

 • Zatrzymaj wspomnienia – Celem fotografii funeralnej jest pielęgnowanie wspomnień o naszych najbliższych, dzięki zdjęciom nasi ukochani i pamięć o nich zostaną z nami na zawsze.
 • Brak obecności bliskich – Niestety nie zawsze wszyscy krewni mogą brać udział w pożegnalnym rozstaniu. Zdjęcia pogrzebowe to doskonały sposób na podzielenie się z nimi wspomnieniami z tego ciężkiego dnia.
 • Rodzinne relacje zatrudnienie fotografa pogrzebowego to rewelacyjny sposób na udokumentowanie pożegnania z ukochaną osobą, ale to także dokumentacja relacji, zażyłości I emocji międzyludzkich jakie towarzyszą nam podczas tego szczególnego dnia. Na pogrzebach widujemy krewnych oraz przyjaciół, których często nie widzieliśmy od bardzo wielu lat. Takie spotkania często zdarzają się parę razy w życiu, dlatego właśnie warto zachować pamiątkę z tego dnia.
 • Pamiątka na wiele pokoleń – W dawnych latach fotografia funeralna była wielce zwyczajna, w rodowych albumach znajdowały się zdjęcia z uroczystości pożegnalnych naszych bliskich. Warto zdecydować się na reportaż, ponieważ będzie to rewelacyjna pamiątka i źródło wiedzy dla wielu przyszłych pokoleń.

PAKIET SREBRNY- 399 zł

 •  30 zdjęć w wysokiej rozdzielczości i dużej jakości przekazanych w formie cyfrowej.

PAKIET ZŁOTY- 599 zł

 •  50 zdjęć w wysokiej rozdzielczości i dużej jakości przekazanych w formie cyfrowej.

PAKIET PLATYNOWY FOTO + FILM- 999 zł

 • 50 zdjęć w wysokiej rozdzielczości i dużej jakości przekazanych w formie cyfrowej.
 • Film z przebiegu uroczystości pogrzebowej – Do wyboru krótki klip lub dłuższy film.