Sesja narzeczeństwa Słupsk.
Sesja narzeczeńska 

Sesja narzeczeńska to inaczej sesja zdjęciowa przedślubna.
Zazwyczaj odbywa się w plenerze lub w wybranej przez parę lokalizacji i ma na celu uwiecznienie tej wyjątkowej chwili, a także pozwala parze na bliższe poznanie się z fotografem. Podczas sesji narzeczeńskiej para może wykorzystać różne rekwizyty lub elementy dekoracyjne, które są związane z ich historią, pasjami lub zainteresowaniami. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej często są wykorzystywane w zaproszeniach ślubnych, albumach lub na stronach internetowych, a także stanowią cenną pamiątkę dla pary młodej.

Plener ślubny

Plener ślubny jest coraz bardziej popularnym wyborem dla par, które szukają niebanalnych i oryginalnych miejsc na swój ślub lub sesję zdjęciową.

Plener ślubny jest coraz bardziej popularnym wyborem dla par, które szukają niebanalnych i oryginalnych miejsc na swój ślub lub sesję zdjęciową. Dzięki temu, że ceremonia odbywa się na świeżym powietrzu, para młoda może cieszyć się pięknymi krajobrazami, a ich zdjęcia nabierają niepowtarzalnego klimatu i charakteru.

Sesja fotograficzna ślubna,weselna
Zdjęcia ze ślubu i wesela

Zdjęcia ze ślubu i wesela to fotografie wykonane podczas uroczystości ślubnej i przyjęcia weselnego. Ich celem jest uwiecznienie najważniejszych momentów związanych z tym wyjątkowym dniem w życiu pary młodej oraz jej rodziny i przyjaciół. Chwile które zamieni w pamiątkę na całe życie, ten piękny i wyjątkowy dzień musi być profesjonalnie udokumentowany. Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu każdej zakochanej pary.

Filmowanie ślubów i wesel

Teledysk ślubny to film krótkometrażowy, który jest zwykle tworzony z materiałów filmowych związanych z dniem ślubu pary młodej. Celem teledysku ślubnego jest stworzenie artystycznej opowieści związanej z tym ważnym dniem, która przypomni parze młodej i ich bliskim o tych wyjątkowych chwilach. Teledysk ślubny to skrót waszego cudownego dnia, dzięki takiej pamiątce będziecie mogli wracać kiedy tylko zechcecie do tych pięknych wspomnień, w postaci teledysku. To najlepsze i najbardziej wzruszające momenty tego dnia, które są warte upamiętnienia. 

Reportaż ślubny
Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to gest wdzięczności i uznania, którym wyrażamy swoje podziękowania za ich miłość, wsparcie, trud i poświęcenie, jakie włożyli w nasze wychowanie i rozwój.    Podziękowania dla rodziców na weselu mogą przybierać różne formy. Mogą to być emocjonalne przemówienia, wiersze lub po prostu wyrażenie wdzięczności podczas toastu. Wiele par decyduje się także na wręczenie rodzicom prezentów, takich jak kwiaty, albumy z rodzinnych zdjęć, biżuterię lub prezenty personalizowane, które mają dla nich szczególne znaczenie.

Ciężki dym

Oferujemy ciężki dym na wesele w trakcie pierwszego tańca, dzięki niemu na sali zapanuje wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Pokazy na weselu w Słupsku i okolicach.

Fotobudka Słupsk
Fotobudka

Fotobudka na wesela Słupsk  to specjalna maszyna fotograficzna, która jest wynajmowana na uroczystości weselne. Zwykle jest to zabawka o wielkości niewielkiej kabiny, w której goście weselni mogą wykonywać sobie zdjęcia w dowolnym momencie podczas trwania przyjęcia.

Fotobudka na wesela zwykle wyposażona jest w aparat cyfrowy, ekran dotykowy oraz oświetlenie studyjne. Goście weselni mogą wejść do środka, wybrać jeden z wielu dostępnych motywów, na przykład tła w postaci klasycznej „fotograficznej ścianki”, romantycznego krajobrazu, świątecznego motywu itp. Następnie, po wybraniu motywu, uruchamiana jest automatyczna sekwencja zdjęć, po czym fotografie są od razu wydrukowywane.

Formularz dla nowożeńców

Napisz jakie masz oczekiwania potrzeby i wymagania, wypełnij prosty formularz. Przygotujemy spersonalizowaną ofertę specjalnie dla Ciebie.