Sesja narzeczeństwa Słupsk.
Sesja narzeczeńska 

Sesja narzeczeńska to inaczej sesja zdjęciowa przedślubna.
Można stwierdzić, że tego typu sesja zdjęciowa jest pewnego rodzaju sprawdzianem dla Was.
Możecie się wtedy dobrze poznać z fotografem ślubnym, oswoić przed aparatem, czy spędzić miło czas a przy tym zarejestrować piękne chwile z Waszego życia w danym momencie w jakim się znajdujecie.
Jest to cudowna pamiątka na całe życie nie tylko dla was, ale też dla waszych dzieci. Zdjęcia możecie wykorzystać również w zaproszeniach lub w ślubnych dekoracjach.

Plener ślubny

Plener ślubny to nieodłączny i zarazem bardzo istotny element całej kompozycji zdjęciowej z wydarzenia jakim jest ślub i wesele.
Zatrzymujemy najpiękniejsze chwile w kadrze. Nawet najkrótsza i najbardziej okrojona wersja sesji plenerowej jest wspaniałym uzupełnieniem całego reportażu. Plener ślubny pozwoli wydobyć z Was pełnię Waszych emocji. W tym przypadku nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie.
Każdy dotyk i spojrzenie są na wagę złota.

Sesja fotograficzna ślubna,weselna
Zdjęcia ze ślubu i wesela

Fotograf w dniu ślubu ma do wykonania wyjątkową misję. Musi złapać w kadrach chwile, które są całkowicie wyjątkowe i niepowtarzalne.
Chwile które zamieni w pamiątkę na całe życie, ten piękny i wyjątkowy dzień musi być profesjonalnie udokumentowany.
Zdjęcia muszą oddawać wasze cudowne uczucia, a my jesteśmy w tym specami. Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu każdej zakochanej pary. Spotkanie z najbliższymi, łzy szczęścia i huczna zabawa to tylko kilka z momentów, które zapadają w pamięć i wspominane są latami.

Filmowanie ślubów i wesel

Teledysk ślubny to skrót waszego cudownego dnia, dzięki takiej pamiątce będziecie mogli wracać kiedy tylko zechcecie do tych pięknych wspomnień, w postaci teledysku. To najlepsze i najbardziej wzruszające momenty tego dnia, które są warte upamiętnienia. Teledyski ślubne posiadają jednak o wiele więcej zalet. Są przede wszystkim świetnym sposobem na przedstawienie pewnej historii, a my jesteśmy w tym specami.

Reportaż ślubny
Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla Rodziców na weselu to temat, który jest bardzo ważny dla wszystkich Par Młodych, to jeden z najbardziej wzruszających momentów tego dnia. Rodzice na równi z Państwem Młodym przeżywają ten wyjątkowy dzień. Wesele to jeden z najlepszych momentów w życiu, by publicznie wyrazić wdzięczność swoim Rodzicom. Podziękować za wszystko, co od nich otrzymaliśmy. Podziękować im za każdą chwilę nam poświęconą, za każdą nieprzespaną noc, za każdą łzę i każdy uśmiech.
Dlatego Przedstawiamy wam filmowe podziękowania dla rodziców, które stają się coraz bardziej popularne wśród młodych par chcących w niezwykły i wyjątkowo wzruszający sposób podziękować swoim ukochanym rodzicom za wszystkie te lata opieki i przygotowania do życia.

Ciężki dym

Oferujemy ciężki dym na wesele w trakcie pierwszego tańca, dzięki niemu na sali zapanuje wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Pokazy na weselu w Słupsku i okolicach.

Fotobudka Słupsk
Fotobudka

Słupsk – Fotobudka to najlepszy pomysł aby goście dostali wspaniałą pamiątkę po Waszym szczególnym dniu. Przebrania oraz zabawne maski pozwolą rozluźnić atmosferę i nastroić gości do zabawy.

Formularz dla nowożeńców

Napisz jakie masz oczekiwania potrzeby i wymagania, wypełnij prosty formularz. Przygotujemy spersonalizowaną ofertę specjalnie dla Ciebie.