Sesja narzeczeńska 

Taka sesja jest najlepszym przygotowaniem do zdjęć ślubnych, pomaga oswoić się z obecnością fotografa oraz aparatu. Nauczycie się pozować do zdjęć, sprawdzicie swojego fotografa i będziecie mieli możliwość wykorzystania zdjęć w przygotowaniach do ślubu.

Plener ślubny

Plener ślubny w wyjątkowych miejscach z pięknymi zdjęciami, z wyjątkowym spojrzeniem Twoje zdjęcia ślubne potrzebują niezwykłej oprawy fotograficznej.

Zdjęcia ze ślubu i wesela

Oferta wyjątkowych zdjęć ślubnych w Słupsku i okolicach. Zobacz jak wiele emocji mogą dostarczyć piękne zdjęcia ślubne.

Filmowanie ślubów i wesel

Film lub teledysk ślubny to wyjątkowa pamiątka! Tworzeniem filmów i teledysków ślubnych zajmujemy się już od kilku lat. Dla nas najważniejsi w teledysku ślubnym są ludzie i ich uczucia oraz ukazanie najpiękniejszych chwil w ich życiu.

Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to bardzo wyjątkowy i wzruszający moment wesela, podczas którego Para Młoda najczęściej mówi wspólnie przygotowany wcześniej tekst.

Ciężki dym

Oferujemy ciężki dym na wesele w trakcie pierwszego tańca. Pokazy na weselu w Słupsku i okolicach.

Fotobudka Słupsk
Fotobudka

Słupsk – szukasz sprawdzonej fotobudki na ślub i wesele? Nasza fotobudka to tzw. przenośne studio fotograficzne. Można postawić ją wszędzie, zabrać ją na każdą imprezę.

Formularz dla nowożeńców

Napisz jakie masz oczekiwania potrzeby i wymagania, wypełnij prosty formularz. Przygotujemy spersonalizowaną ofertę specjalnie dla Ciebie