SESJA CIĄŻOWA PIĘKNYM PREZENTEM

Spodziewasz się dziecka? Uchwyć na zawsze ten jeden z najważniejszych momentów w życiu Twoim i Twojej rodziny. Kobieta w ciąży pięknieje, a radość oczekiwania na przyjście na świat ukochanego maleństwa sprawia, że zdjęcia są magiczne. Postaram się, aby to była dla Was świetna sesja i wartościowa pamiątka, do której miło będzie wrócić po latach.

Sesja ciążowa w plenerzeNajlepszy czas na sesję brzuszkową to 7-8 miesiąc ciąży, kiedy brzuszek jest już wyraźnie widoczny.

Warto obserwować samopoczucie przyszłej mamy – jeśli brzuszek był spory od razu i na początku 7 miesiąca już zaczyna dokuczać, warto wykonać sesję w pierwszych tygodniach III trymestru.

Samopoczucie przyszłej mamy jest zawsze na pierwszym miejscu.

Plener, jeśli pozwala pogoda, studio – to miejsca, w których powstaje moja fotografia ciążowa. Słupsk i okolice obfitują w wiele pięknych miejsc, jakby stworzonych do tego celu – piękne parki, lasy i zabytkowe uliczki.

Sesje brzuszkowe wykonuje również w studio, w którym możemy wykonać intymne zdjęcia samej mamy lub pary.

Zamów teraz Sesję Ciążową

Co warto wiedzieć:

Baby Shower, pierwsza ciąża córki czy synowej, prezent z okazji przyjścia na świat maluszka? Podarujcie Młodym Rodzicom sesję ciążową lub noworodkową, na pięknie wydrukowanym zaproszeniu. To prezent z tych zawsze trafionych i niezapomnianych.