REPORTAŻ Z 18 URODZIN - PIĘKNYM PREZENTEM

Organizujesz swoje 18 urodziny? Zaproś fotografa na imprezę aby uwiecznił te najlepsze momenty w Twoim życiu. Osiemnaste urodziny to pierwszy krok w dorosłe życie każdego człowieka, które warto uwiecznić na fotografii i filmie.
Reportaż fotograficzny na 18-naste orodziny dostosowuję to Waszych potrzeb i czasu trwania imprezy. Sesję można również wykupić i podarować w formie vouchera.
Jeśli poszukujesz fotografa na osiemnastkę to odezwij się do nas, dzięki naszym zdjęciom wspaniałe wspomnienia zostaną z Tobą na dłużej.

Fotograf na 18-nastkę

Fotografujemy urodziny, nie tylko osiemnastki. Również fotografujmy i filmujemy urodzinowe imprezy 30-stki 40-stki 50-tki 60-tki 70-tki 80-tki 100-tki, rocznice ślubu i inne ważne rodzinne wydarzenia.

Kup teraz dla siebie lub w formie Vouchera

Teledysk z 18- nastki

Z urodzin mogę także nagrać krótki teledysk

Sfilmujemy Twoje 18-naste urodziny w nowoczesny sposób. Powstanie z tego 5 minutowy  dynamiczny teledysk przedstawiający najciekawsze momenty z Twoich urodzin – wręczanie prezentów urodzinowych, zabawę, tort urodzinowy, pasowanie. Poza teledyskiem przygotujemy również krótką relację w pionowym formacie na Instagrama i Facebooka.

Zmów Kamerzystę na 18-nastke w formie Vouchera

Teledysk z 18-nastki

Urodzinowa sesja na 18-nastkę w studio lub plenerze

Urodzinowa sesja innego dnia

Wyjątkowa sesja fotograficzna z okazji 18 nastych urodzin. Sesję Zrealizujemy w naszym studio lub plenerze. Ty wybierasz w jakim stylu chcesz mieć sesję.

Kup online sesję na urodziny

Wyjątkowa fotobudka na 18-naste urodziny

Fotobudka na 18-nastkę

Wynajmij fotobudkę na swoją imprezę urodzinową.
Fotobudka Słupsk
Ścianka do sesji zdjęciowej na Twoich urodzinach

Personalizowane tło na 18-nstkę

Ścianka może posłużyć jako tło do sesji zdjęciowej a także jako tło do fotobudki. Tło rozstawiamy na naszym stelażu.