Wykonujemy profesjonalne sesje wizerunkowe w warunkach studyjnych oraz w Firmie Klienta.

JAK PRACUJEMY

1.

Sesja

Znając Twoje potrzeby podpowiemy jaka aranżacja i styl dadzą najlepszy efekt. Zaproponujemy jak się przygotować i ubrać, a także co zabrać na sesję.

2.

Wybór zdjęć

Spośród kilkudziesięciu ujęć w różnych ustawieniach wspólnie wybieramy najlepsze ujęcia. Poddajemy je profesjonalnemu retuszowi, aby efekt był jeszcze lepszy. Chętnie podpowiadamy, ale decyduje osoba fotografowana.

3.

Efekt końcowy

Następnie zdjęcia przekazujemy drogą elektroniczną, wraz z prawami autorskimi do jego wykorzystania. W pełnej rozdzielczości, umożliwiającej dowolną formę prezentacji.

Fotografia wizerunkowa - Cennik

Planujesz profesjonalną sesję wizerunkową? Zapoznaj się z przykładowym cennikiem zdjęć wizerunkowych. Sesje zdjęciowe realizujemy na terenie Słupska i Pomorza. Przykładowe ceny sesji wizerunkowych, które prezentujemy obok dotyczą zdjęć wykonanych w Słupsku.

Poznaj przykładowe ceny biznesowych sesji wizerunkowych wg różnych konfiguracji, dzięki czemu będziesz miała, będziesz miał odniesienie do tego ile mogą potencjalnie kosztować zdjęcia zamówione przez Ciebie.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Zadzwoń do nas lub napisz maila, a otrzymasz wycenę w mniej niż 30 minut!