Wykonujemy profesjonalne sesje wizerunkowe w warunkach studyjnych oraz w Firmie Klienta.

JAK PRACUJEMY

1.

Sesja

Mając świadomość Twoich oczekiwań, z przyjemnością doradzimy Ci w kwestii doboru odpowiedniej aranżacji i stylu, które pomogą osiągnąć najlepsze efekty na sesji fotograficznej. Zaoferujemy Ci pomoc w przygotowaniach do sesji, w tym w kwestii ubioru i rekwizytów, które pomogą Ci w uzyskaniu pożądanego efektu na zdjęciach.

2.

Wybór zdjęć

Wybieramy te najpiękniejsze kadry, które spełniają Twoje oczekiwania i najlepiej oddają charakter sesji. Poddajemy je profesjonalnemu retuszowi, aby efekt był jeszcze lepszy. Chętnie podpowiadamy, ale decyduje osoba fotografowana.

3.

Efekt końcowy

Następnie zdjęcia przekazujemy drogą elektroniczną, wraz z prawami autorskimi do jego wykorzystania. W pełnej rozdzielczości, umożliwiającej dowolną formę prezentacji.

Fotografia wizerunkowa - Cennik

Jeśli planujesz zorganizować profesjonalną sesję zdjęciową w celu poprawienia swojego wizerunku, warto zapoznać się z przykładowym cennikiem zdjęć wizerunkowych. Na takiej liście znajdziesz informacje o kosztach różnych rodzajów zdjęć, w tym np. portretów, fotografii do CV czy też zdjęć korporacyjnych. Dzięki temu będziesz miał/a jasność co do tego, ile mniej więcej będzie kosztowała taka sesja i jakie rodzaje zdjęć będziesz mógł/mogła otrzymać w zamian za swoją inwestycję.

Sesje zdjęciowe realizujemy na terenie Słupska i Pomorza. Przykładowe ceny sesji wizerunkowych, które prezentujemy obok dotyczą zdjęć wykonanych w Słupsku.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę dopasowaną do Twoich oczekiwań. Zadzwoń do nas lub napisz maila, a otrzymasz wycenę w mniej niż 30 minut!