Zapraszamy do studia lub w plener na sesję fotograficzną
w stylu Glamour – Jesteś piękna

Jest to bardzo szeroka kategoria zdjęć. Jej zadaniem jest uchwycenie i wyeksponowanie piękna pozującej kobiety. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać tu różne konwencje, wszystko zależy od preferencji klientki. W ofercie fotografów znajdują się portrety, fotografia buduarowa czy nawet akty.
Jeśli modelka biorąca udział w sesji nie jest zdecydowana na konkretną odmianę zdjęć, fotograf z łatwością znajdzie najlepsze rozwiązanie. Jednakże warto dowiedzieć się więcej na temat dostępnych odmian sesji.
Sesja Buduarowa Słupsk

Sesja buduarowa

Tego typu zdjęcia są popularne od początków fotografii. Słowo buduar oznacza niewielki pokój elegancko umeblowany, w którym kobieta odpoczywa. Sesja buduarowa odnosi się obecnie do kobiecej sypialni lub garderoby. Wykonywane w niej zdjęcia są bardzo intymne, modelka ubiera się najczęściej w zmysłową bieliznę lub inne seksowne ubrania.

Sesje buduarowe mogą odbywać się w wielu intymnych miejscach. Fotografowie często decydują się również na ekskluzywne pokoje hotelowe, studia a nawet plenery. Wyboru dokonują oczywiście po konsultacji z klientką, jej komfort jest najważniejszy. Tego typu zdjęcia są popularnym prezentem dla partnerów.

Dla Ciebie zorganizuję specjalne miejsce w Słupsku. Zdjęcia zrobimy w ekskluzywnym i wyjątkowym miejscu.

Sesja buduarowa premium

Sesja Glamour

Czym charakteryzuje się tego typu sesja zdjęciowa? Tu fotograf skupia się na tym, by kobieta wyglądała niezwykle atrakcyjnie. Stylizacja włosów, makijaż czy ubranie nie mają tak wielkiego znaczenia jak w odmianie opisywanej powyżej. Tego typu sesje kobiece są ukierunkowane na przedstawienie atrakcyjności fizycznej oraz wzbudzenie bardzo konkretnych emocji.

Sesja Glamour Słupsk.
Sesja w bieliźnie Słupsk

Sesja w bieliźnie

Jest to fotografia kobieca wymykająca się jednoznacznej klasyfikacji w przeciwieństwie do wcześniej opisywanych rodzajów. Bielizna może być głównym tematem zdjęć, zmienia się wtedy w fotografię fashion, czyli modową. Może też się zdarzyć, że kobieta zażyczy sobie portretu w bieliźnie lub sesji buduarowej w takim właśnie ubraniu. Zatem sesja w bieliźnie może zostać dowolnie zinterpretowana. Wszystko zależy od tego, jaką stylizację wybierze modelka lub też, jakie rozwiązanie zostanie zasugerowane przez fotografa.

Sesja w Plenerze

Kobieca sesja zdjęciowa wykonana w plenerze jest bardzo ciekawą opcją, może odbyć się ona nad morzem , w lesie czy nad jeziorem.
Zatem jest pełno możliwości pozowania, stworzenia akcji na zdjęciu czy wykorzystania różnych akcesoriów.
Piękne naturalne światło również jest wielkim atutem, cudownie ono będzie podkreślać piękno kobiety.

Fotografia aktu.Sesja fotograficzna dla kobiet w Słupsku.

Fotografia aktu w studio lub plenerze.

Akt artystyczny to wyjątkowe realizacje połączenie zmysłowości i gry światła. Ukazują piękno ludzkiego ciała, fakturę skóry, zmysłowość.
W intymnym klimacie gra świateł wydobywa piękno, sensualność, niepowtarzalność ciała ludzkiego. Akt artystyczny to niedopowiedzenie, klimat, subtelność. To odróżnia zdjęcia subtelnego aktu od zdjęć erotycznych.

Sesja Pin Up girl

Pin-up – określenie używane wobec trendu wywodzącego się głównie z lat 40. i 50. XX wieku. Pin-up girls (dziewczyny pin-up) były piękne i uśmiechnięte, ubrane w rozkloszowane sukienki lub skąpe stroje/bieliznę. Pojawiały się głównie na plakatach, które mężczyźni przypinali na ścianach (stąd ich nazwa).
Współczesne pin-up girls wzorują się przede wszystkim na modzie tamtych lat, ich charakterystyczną cechą są mocne czarne kreski nad górnymi powiekami, długie rzęsy (często sztuczne), mocno pomalowane na czerwono usta oraz „zarumienione” policzki. Charakterystyczne fryzury to głównie loki podpięte po bokach, grzywki – koniecznie podwinięte lub w formie dużych loków. Najbardziej znaną przedstawicielką nurtu pin-up była Marilyn Monroe.
Oferujemy sesje zdjęciowe w tym pełnym zmysłowości stylu! Chcesz się poczuć jak jedna z uwodzicielskich Pin-up Girls? Zapraszamy do nas!

Sesja kobieca Pin UP Słupsk.
Sesja fotograficzna Słupsk Księżniczka z bajki w plenerze.

Sesja w stylu księżniczka z bajki

Każda z nas za młodu chciała zostać księżniczką, uciekałyśmy wtedy do świata fantazji i marzeń. Marzyłyśmy o zgubionym pantofelku ,czy pocałunku który wybudzi nas z snu. Więc czemu by nie wrócić choć na chwilę do tego bajkowego klimatu? Już dziś możesz się poczuć jak księżniczka z bajki, zapewnimy Ci stylizacje!

Sesja w płatkach róż

„American Beauty” to film z 1999 roku, z którego jedna scena szczególnie zapada w pamięć, piękna dziewczyna leżąca w płatkach róż.
Sesja w 1000 płatkach róż jest niezwykle sensualna, pełna zmysłowości i kobiecości. Wydobywa ono piękno i niesamowitą kobiecość z każdej z pań.
Będzie ona niezwykłym uhonorowaniem swojego wdzięku!

Sesja kobieca w płatkach róż
Wyjątkowa Sesja świąteczna w Słupsku

Indywidualna sesja świąteczna

Sesja świąteczna indywidualna tylko dla Ciebie. Sesja świąteczna to niezapomniane wspomnienia na długie lata, które ozdobią Wasze ściany, nadając im pięknego, ciepłego, świątecznego klimatu! Eleganckie stroje i świąteczna atmosfera dodatkowo dodają magii

Przygotowanie do sesji

Należy wybrać strój dopasowany do rodzaju zdjęć, może to być seksowna bielizna czy też inny strój, w którym modelka czuje się komfortowo i zmysłowo. Nierzadko wykorzystuje się też ubrania należące do partnera modelki. Można śmiało stwierdzić, że chodzi o ubranie mające na celu olśnienie osoby, która będzie oglądać fotografie.

Kolejnym elementem przygotowania do tego, by sesja zdjęciowa się udała jest makijaż. Musi być mocniejszy od stosowanego na co dzień. Modelka może przygotować go samodzielnie lub skorzystać z usług stylistki współpracującej z fotografem. Ta sama zasada dotyczy fryzury.

Na profesjonalną sesję zdjęciową może zdecydować się każda kobieta. Nie musi mieć wcale doświadczenia, jeśli chodzi o pozowanie. W tym pomoże profesjonalny fotograf, doradzi i na każdym etapie robienia zdjęć będzie przekazywał wskazówki.

Profesjonalnie przygotowane fotografie mogą być znakomitym prezentem dla narzeczonego z okazji Walentynek czy urodzin. Sesja panieńska to forma pamiątki, do której będzie się po latach wracać z sentymentem.

Jeżeli jesteś zainteresowana umówieniem się na tego typu sesję, aby zapoznać się ze szczegółami, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty.

SESJA W STUDIU
399 zł
Czas trwania sesji do 1,5 godziny
10 ujęć wywołanych w formacie 15×21 cm,
różne aranżacje, konkretny retusz komputerowy, korekty sylwetki
Zdjęcia nagrane na płycie DVD
Retusz komputerowy zdjęć
SESJA W PLENERZE
349 zł
Czas trwania sesji do 1,5 godziny
10 ujęć wywołanych w formacie 15×21 cm
różne aranżacje, konkretny retusz komputerowy, korekty sylwetki
Zdjęcia nagrane na płycie DVD
Retusz komputerowy zdjęć
SESJA AKT
349 zł
Czas trwania sesji do 1,5 godziny
10 ujęć wywołanych w formacie 15×21 cm
różne aranżacje, konkretny retusz komputerowy, korekty sylwetki
Zdjęcia nagrane na płycie DVD
Retusz komputerowy zdjęć
Sesja w hotelu
399 zł
Czas trwania sesji do 1,5 godziny
10 ujęć wywołanych w formacie 15×21 cm
różne aranżacje, konkretny retusz komputerowy, korekty sylwetki
Zdjęcia nagrane na płycie DVD
Retusz komputerowy zdjęć