Sesja rodzinna w studio w Słupsku  to wyjątkowy sposób na uwiecznienie chwil spędzonych razem z najbliższymi. Podczas takiej sesji, fotograf stworzy dla Was odpowiednie warunki do uzyskania profesjonalnych zdjęć w wyjątkowej atmosferze. Możliwość użycia różnorodnych rekwizytów, efektownych tłach oraz dobrego oświetlenia sprawiają, że każde zdjęcie nabiera wyjątkowego charakteru. Sesja taka pozwoli na stworzenie niezapomnianej pamiątki dla Was i Waszych bliskich.

Sesja rodzinna na plaży w Ustce to wspaniałe doświadczenie, które pozwala na uwiecznienie wspomnień z rodziną na tle pięknych widoków. Słońce, piasek, fale morza – to wszystko tworzy niesamowitą atmosferę, która sprzyja naturalnym i spontanicznym zdjęciom.

Mimo pozornie podobnych schematów, każda sesja jest inna. Jest Wasza, wyjątkowa. Podczas sesji korzystamy z klasycznych póz stosowanych w fotografii rodzinnej, jednak najpiękniejsze ujęcia staram się uchwycić kiedy jesteście naturalni.

W sesji mogą wziąć udział rodzice dzieci dziadkowie i znajomi.

Sesja na plaży w Ustce to idealny wybór dla rodzin, które kochają wakacyjną atmosferę i chcą uwiecznić swoje wspomnienia na pięknych zdjęciach. Fotografia plażowa pozwala na wykorzystanie naturalnego oświetlenia, dzięki czemu zdjęcia są pełne światła i kolorów.

Podczas sesji na plaży w Ustce, fotograf może uwiecznić zarówno rodzinne portrety, jak i zabawne momenty, takie jak skakanie na falach, budowanie zamków z piasku czy zabawy z frisbee. To nie tylko okazja do zrobienia pięknych zdjęć, ale również do spędzenia miłego czasu w rodzinnej atmosferze.

SESJA SMALL
249 zł
5 zdjęć w formie cyfrowej wybranych przez klienta i poddanych obróbce
czas trwania: 30 minut
sesja w studiu
5 odbitek (format 15×23 cm) wywołanych na najwyższej jakości papierze fotograficznym
SESJA STANDARD
399 zł
10 zdjęć w formie cyfrowej wybranych przez klienta i poddanych obróbce
czas trwania: 45minut
sesja w studiu
10 odbitek (format 15×23 cm) wywołanych na najwyższej jakości papierze fotograficznym
sesja w studio lub plenerze
-
SESJA PREMIUM
499 zł
15 zdjęć w formie cyfrowej wybranych przez klienta i poddanych obróbce
czas trwania: 90 minut
sesja w studiu, plenerze lub innym wybranym miejscu na terenie Słupska
15 odbitek (format 15×23 cm) wywołanych na najwyższej jakości papierze fotograficznym w eleganckim pudełku

DODATKI:
– możliwość kupienia kolejnych ujęć w cenie 50 zł/ sztuka
– możliwość dokupienia imiennego zaproszenia w cenie 30 zł