Kompleksowe tworzenie fotoksiążek

FOTOKSIĄŻKI są odpowiednie dla każdego rodzaju fotografii: ślubnej, portretowej, modowej, dziecięcej czy szkolnej. Charakterystyczne są dla nich miękkie, drukowane dwustronnie karty. Dostępne są w kilku formatach i liniach, z wyjątkowymi oprawami. Na wielu stronach można zmieścić nawet bardzo długie fotograficzne reportaże. Masz wybór! Dopasuj produkt do budżetu i rodzaju sesji.

Poniżej wycena przykładowych książek, wszystkie zawierają w sobie koszt wykonania przez nas projektu takiej książki.

Fotoksiążka PRO

ma miękkie, drukowane dwustronnie karty. Może mieć od 20 do 120 stron. Otwiera się jak tradycyjne książki, gdzie część projektu jest wciągnięta w środek grzbietu. Do wyboru masz cztery kolekcje.

– Fotoksiążka PRO Akryl Prestige 30×30 cm, 50 stron – 575 zł
– Luksusowe i eleganckie pudełko na album – 150 zł
– Pendrive ze zdjęciami do kompletu – 49 zł

DREAMBOOK PRO

Fotoksiążka DreamBook drukowana jest dwustronnie atramentowo, na miękkich kartach. Może mieć od 20 do 120 stron. Otwiera się praktycznie na płasko, a środek jest łączony specjalną tasiemką. Dostępna jest w trzech kolekcjach.

– DreamBook PRO Akryl Prestige 30×30 cm, 50 stron – 785 zł
– Luksusowe i eleganckie pudełko na album – 150 zł
– Pendrive ze zdjęciami do kompletu – 49 zł

Fotoksiążka BASIC

Fotoksiążka Basic ma karty miękkie, dwustronnie zadrukowane. Otwiera się tak jak zwykłe książki, więc część projektu jest schowana w zagłębieniu grzbietu. Może mieć od 28 do 160 stron i dwa rodzaje opraw: błyszczącą lub matową.

– Fotoksiążka Basic 21×30 cm A4 pion – 300 zł
– Fotoksiążka Basic 20×20 lub 30×30 cm Kwadrat – 350 zł