ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Zdjęcia dla firm – Fotografia produktowa, fotografia korporacyjna, zdjęcia do katalogów, fotografia kulinarna, fotografia biznesowa, Zdjęcia wizerunkowe, zdjęcia ilustracyjne, zakłady pracy, portrety kadry zarządzającej, zdjęcia pracowników podczas pracy, zdjęcia do prezentacji, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, reportaże. Zdjęcia lotnicze z drona. Fotografia wnętrz, panoramy 360 stopni Google Bussines Viev.

Produkcja filmowa wideo – Tworzenie filmów reklamowych i promocyjnych. Spoty reklamowe, relacje, teledyski.

FOTOGRAFIA RODZINNA I DZIECIĘCA

Zdjęcia dzieci w studio i plenerze. Fotografia noworodkowa.
Zdjęcia studyjne wykonujemy w naszym studio fotograficznym zlokalizowanym, w Słupsku .
Do sesji dziecięcych mamy przygotowany duży wybór teł i gadżetów. Zdjęcia wykonujemy w naszym studio fotograficznym przy ul. Sobieskiego 15. Aby umówić się na sesję prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

NOWORODKOWA

Sesja noworodkowa Słupsk to pierwsza profesjonalna sesja fotograficzna jaką możemy zamówić dla naszego dziecka.
Fotografia noworodkowa jest wyjątkową dziedziną fotografii. Zdjęcia noworodków wykonane przez fotografa noworodkowego specjalizującego się w fotografowaniu niemowląt i małych dzieci będą wspaniała pamiątką na lata.

SESJE W PLENERZE

Profesjonalna sesja zdjęciowa to idealny pomysł! Marzysz o bajkowej, sensualnej sesja zdjęciowej na łonie natury w otoczeniu zieleni a może miejski pejzaż.

Fotografia dziecięca Słupsk

KOMUNIE

Realizacja fotoreportażu z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii Św. Pracujemy także na zlecenie indywidualne rodziców – sesje komunijne, sesje rodzinne po komunii i w restauracji.

Sesja ciążowa w Twoim domu Słupsk

SESJA CIĄŻOWA

Zdjęcia ciążowe to wspaniała pamiątka dla kobiety. Dziewięć miesięcy mija bardzo szybko! Skorzystaj z naszej propozycji – profesjonalna sesja ciążowa! Zdjęcia mogą odbyć się u nas w studiu lub u Ciebie w domu. Twój komfort, wygoda oraz satysfakcja z końcowego efektu – to jest dla nas najważniejsze! Na sesję możesz przyjść sama lub ze swoją drugą połówką.

SESJE W STUDIO

Umów się na sesję w naszym studio lub w plenerze. Portret, akt, fotografia ślubna, korporacyjna i produktowa. Wysoka jakość i wyważone ceny.

CHRZCINY

Fotograf na chrzest i chrzciny – sesje zdjęciowe. Reportaż fotograficzny z chrzcin w kościele i w studio fotograficznym. Fotografie możemy wykonać podczas przygotowań do chrztu, w trakcie mszy oraz na przyjęciu. Umawiamy się również na sesje plenerowe, podczas których wykonujemy zdjęcia z najbliższą rodziną oraz rodzicami chrzestnymi maluszka.

SESJE RODZINNE

Wykonuję wszelkie sesje dla rodzin, w tym portrety, sesje okolicznościowe, fotoreportaże tematyczne, sesje w profesjonalnym studio i w plenerze. Jestem w stanie zrealizować każdy Państwa pomysł, jak również służę kreatywnością. Nasze studio zajmuje się wykonywaniem wyjątkowych zdjęć rodzinnych, w kilka chwil utrwalisz to, co dla Ciebie najważniejsze.

FOTOGRAFIA DLA PAR

SESJA NARZECZEŃSKA

Sesja fotograficzna wykonana w wyjątkowym
miejscu i czasie.

TELEDYSK I FILM ŚLUBNY

Nowoczesne ujęcia Przepiękny reportaż z Waszego Wesela połączony z ujęciami z drona.

REPORTAŻ Z DNIA ŚLUBU I WESELA

Stylowy reportaż ślubny w wyjątkowym wydaniu. Najwyższa jakość i przyjazna atmosfera.

PLENER ŚLUBNY

Marzy Ci się sesja ślubna w nad morzem Spraw sobie piękną pamiątkę na całe życie.

NASZE POZOSTAŁE USŁUGI

Przegramy Twoje kasety VHS, Hi8, miniDV na DVD lub Pendrive.
Przegrywanie kaset audio.

Stwórz niepowtarzalny fotokalendarz dla całej rodziny! Projektowanie kalendarzy od dowolnego miesiąca w roku.Pozwól, aby Twoje najpiękniejsze chwile towarzyszyły Ci przez cały rok.

Projektowanie fotoksiążek z Twoich zdjęć.
Niesamowita jakość wydruków. Albumy premium. Pudełka. Rozmiary od mini 20×20 cm do aż 50×70 cm. Zaskocz najbliższych rewelacyjną jakością fotoksiążki.

Skanujemy negatywy kolorowe, czarno-białe, jak również slajdy i tradycyjne odbitki fotograficzne.

Wywołanie kliszy, filmu barwnego, negatywu 35mm

Odbitki fotograficzne w różnych formatach. Zamów przez internet i odbierz tego samego dnia.

Zdjęcia do dowodu, paszportu, prawa jazdy, legitymacji i wielu innych dokumentów w 10 minut.

Fotogadżety to drobne upominki: Oryginalne pomysły na prezenty. Poduszki, kubki magnesy.

Wykonujemy zdjęcia na porcelanie w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów. Zamów online!